Noworodek znaleziony w reklamówce w Warszawie! Natrafił na niego przechodzień!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Noworodek znaleziony w reklamówce w Warszawie! Natrafił na niego przechodzień!
FB Udostępnij na Facebooku
7 listopada na ogródkach działkowych przy ulicy Głębockiej w Warszawie przechodzień natrafił na noworodka w... reklamówce! Dziecko prawdopodobnie na świat przyszło w dniu dzisiejszym. Policja próbuje ustalić kim jest matka maleństwa i dlaczego je porzuciła.
7 listopada około godz. 11:30 przypadkowy przechodzień natrafił na noworodka porzuconego w ogródkach działkowych przy ulicy Głębockiej 14 w Warszawie. Maleństwo było owinięte w reklamówkę. Przerażony mężczyzna od razu powiadomił ochronę ogródków, która wezwała czym prędzej pogotowie i policję. 


Noworodek żyje i jest pod opieką personelu medycznego. 
Dziecko, które zostało porzucone w reklamówce to dziewczynka, która prawdopodobnie własnie dzisiaj przyszła na świat. W szpitalu trafiła pod opiekę najlepszych lekarzy i pielęgniarek, którzy odpowiednią się nią zajęli. Stan maleństwa jest określany, jako stabilny. 


Paulina Onyszko, która jest przedstawicielem białołęckiej policji powiedziała dziennikarzom:

"Dziewczynka, która urodziła się najprawdopodobniej dzisiaj, została przetransportowana do szpitala. Jej stan jest stabilny, lekarze otoczyli ją opieką. Obecnie jest ogrzewana."
 

 
Policjanci pracują teraz nad wyjaśnieniem okoliczności porzucenia tej maleńkiej dziewczynki. Chcą ustalić, kim jest matka dziecka i dlaczego zostawiła noworodka na pewną śmierć na ogródkach działkowych. Gdyby nie przypadkowy przechodzień to dziewczynka prawdopodobnie już by nie żyła. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 
 
Udostępnij na Facebooku