Barbara Kurdej-Szatan bez stanika. Zamierzony efekt? [ZDJĘCIE]


ponad rok temu
Barbara Kurdej-Szatan bez stanika. Zamierzony efekt? [ZDJĘCIE]
FB Udostępnij na Facebooku
Aktorka po raz kolejny dostarczyła fanom dawkę porządnego zaskoczenia. Tym razem pokazała fotkę, na której nie posiada stanika. Zdjęcie jest zrobione z takiej pespektywy, że można co nie co zauważyć. Czy wyszło po jej myśli?
To zdjęcie bardzo szybko obiegło cały Internet. Aktorka często publikuje różnego rodzaju zdjęcia, jednak to zdecydowanie się wyróżnia na tle innych. Jedna z najpiękniejszych aktorem na polskim rynku odważyła się na zdjęcie, na którym możemy zobaczyć jej nagość. Wiele jej fanów uwielbia ją ze względu na urodę, dlatego te zdjęcie dało im wiele radości. Niestety, nie wszystkie komentarze były pozytywne, a dużo zazdrosnych internautów napisało niemiłe słowa. Dla niektórych te zdjęcie jest wręcz „niesmaczne”.
 
Życie Barbary Kurdej-Szatan na bieżąco możemy śledzić na jej oficjalnych profilach. Aktorka często publikuje ciekawe zdjęcia, czy udostępnia ciekawe filmiki z planów filmowych. Możemy także znaleźć tam fotki z jej ukochanym – Rafałem Szatanem. Ostatnia fotografia jest bardzo szokująca i dla wielu – bardzo nie przemyślana.


 

 
W ostatnim czasie termometry w całej Polsce pokazują bardzo wysokie temperatury. Dlatego też, znana aktorka postanowiła założyć coś, w czym będzie czuła się dobrze. Wybrała letnią kreację, w której niektóre części ciała nie są dobrze zakryte. Gdy po raz pierwszy spojrzymy na zdjęcie, nie jest ono nadzwyczaj czym wyjątkowym. Dopiero po dłuższym przyjrzeniu możemy zauważyć kontrowersyjne szczegóły. Wyszło na jaw, że tego dnia aktorka postanowiła zrezygnować ze stanika.
 
Internauci od razu rozpoczęli wojnę komentarzy!
 

Ubierz biustonosz, kobieto - napisała internautka.

  Baśka, cycek Ci wyszedł na wolność bokiem

 Nie ma to jak piękna kobieta w naturalnej odsłonie - śliczne zdjęcie

 Ale jesteście ludzie stuknięci weźcie się odczepcie od jej piersi! 

  Jesteś piękna, polska, cudowna kobieta 


 
Zobaczcie jak prezentowała się gwiazda.


 

 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku