Lewandowscy w posiadaniu nowego apartamentu. Kosmiczna cena!


ponad rok temu
Lewandowscy w posiadaniu nowego apartamentu. Kosmiczna cena!
FB Udostępnij na Facebooku
Robert i Anna Lewandowscy są już w posiadaniu nowego apartamentu. Jego cena na pewno nie należy do najniższych. Pokazali, że uwielbiają bardzo wysokie standardy. Internauci bardzo się zaciekawili ich najnowszym dobytkiem.
Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej znanych osób w Polsce. Osiągnęła to ciężką pracą i dążeniem do wyznaczonego celu. Dzisiaj może pochwalić się sporą ilością pieniędzy i wciąż kolejnymi, dobrze płatnymi projektami. Jej mąż również zarabia niemałe kwoty. Często mogliśmy zobaczyć, jak para dzieliła się z innymi swoimi najnowszymi, zakupionymi rzeczami. Jednak ostatnia rzecz wywołała spore zamieszanie wśród ich fanów.
 
Państwo Lewandowscy postanowili zakup nowy apartament. Oczywiście, jego cena jest bardzo wysoka i wiele osób jest pod ogromnych wrażeniem. Większość z nas może jedynie pomarzyć o takim zakupie. W Internecie zaczęły pojawiać się pierwsze komentarze.

 

 
Ostatnia wizyta w Polsce Anny Lewandowskiej zakończyła się poważnym zakupem. Razem z mężem postanowili kupić nowoczesny apartament. Zarobki piłkarza są na bardzo wysokim poziomie, ponieważ jest jednym z najlepszych graczy w Niemczech. Anna Lewandowska również posiada ogromne przychody, głównie dzięki branży fitness. W związku z tym, ten zakup był zwyczajną rzeczą.
 
Apartament ten nie należy do ich pierwszego zakupu takiego typu. Posiadają także mieszkanie w Warszawie przy ulicy Złotej 44. Znajduje się ono w jednym z najbardziej znanych i cenionych wieżowców w stolicy. Jednak cena apartamentu jest znacznie wyższa.


 

 
Ich najnowszy apartament będzie posiadał ponad 100 metrów kwadratowych, przez co da im wiele osobistej przestrzeni. Jednak za taką przyjemność należy sporo zapłacić. Metr kwadratowy, który możemy zakupić  w tamtej okolicy ceni się w okolicach 40000 złotych!
 
Zakup ten odbył się w tym samym dniu, co mecz Polska-Izrael. Na stadionie zjawiła się sama Anna Lewandowska oraz córka Klara. Mogliśmy zobaczyć tak także przyjaciela Roberta- Wojciecha Szczęsnego, który z powodu operacji nie mógł uczestniczyć osobiście w meczu.
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku