Takiej Barbary jeszcze nie widzieliście. Oryginalny strój Kurdej-Szatan?

Piotr
3 miesięcy temu
Takiej Barbary jeszcze nie widzieliście. Oryginalny strój Kurdej-Szatan?
FB Udostępnij na Facebooku
Jej popularność jest naprawdę wielka. Barbara Kurdej-Szatan na swoich profilach zebrała mnóstwo fanów. W Internecie często pokazuje nam siebie w różnych stylizacjach. Tym razem pokazała coś, w czym zakochali się jej fani.
Media uwielbiają tą aktorkę. Fotoreporterzy z wielką przyjemnością opisują jej życie prywatne, a fani chętnie to czytają. Barbara jednak często sama zaskakuje bez potrzeby żadnych paparazzi. W ostatnim czasie pokazała zdjęcie, na którym wygląda jak milion dolarów. I nie jest to wielka, wystrzałowa suknia..
 
Zdjęcie, które udostępniła aktorka to wynik najnowszej sesji. Według nie zdjęcie, które pokazała powstało bardzo szybko. Bastek Czernek dostał tą przyjemność, aby móc sfotografować fotogeniczną Barbarę. Wszystko miało miejsce w Sztos Studio. Strój na który się zdecydowała zaskoczył wszystkich. To kombinezon zrobiony z jeansu. Czyżby to lata 90.??


 


 
Nie jest jednak to zwyczajny kombinezon. Jego górna część ma w sobie coś innego, niż standardowe kombinezony. Taka stylówka zdecydowanie pokazała jej zgrabną, a wręcz idealną figurę. Strój ten jest obcisły, sprawiają że jej atuty są jeszcze bardziej podkreślone. Aktorka zdradziła nam także z jakiej marki jest to ubranie. To marka Guess.
 
Fani, jak zwykle z wielkim zachwytem zaczęło komentować fotografię. Jakie komentarze pojawiły się pod zdjęciem?

Nie poznałem na pierwszy rzut oka. Super zdjęcie

O kurde, ale szatan.

Pani to nawet w dresie byłaby piękna

  
Kilka minut udostępnionego zdjęcia przyniosło aktorce zawrotną ilość polubieni fotografii. Zobaczcie jak wyglądała!

 


 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku