Mężczyzna z psem wszedł na scenę „Mam talent”. Poleciały łzy..


ponad rok temu
Mężczyzna z psem wszedł na scenę „Mam talent”. Poleciały łzy..
FB Udostępnij na Facebooku
Kto z nas nie lubi rozrywki? Wiele osób uwielbia patrzeć na niesamowite talenty ludzi. Tym razem to zwierzę było bohaterem!
Na początku występu właściciel przedstawia siebie i swojego pupila. Tłumaczy, że pies jest szczególnie wyjątkowy. Aby to pokazać potrzebuje jednej osoby. Wybiera jednego z jurorów i prosi o wykonanie jednego zadania..
 
Juror ma wybrać jedną rzecz i napisać ją na swojej kartce. To, co pisze ma być nie widoczne dla właściciela psa. Następnie zostaje poproszony, aby pokazał kartkę wyłącznie zwierzęciu. Po chwili wraca na swojej miejsce. Co robi pies?

 
 

 
 
Po zadaniu pytania przez właściciela, co to za rzecz, pies podchodzi do niego i „szepcze” mu coś do ucha. Bez chwili zastanowienia, właściciel podaje dokładnie tą samą rzecz, jaką zapisał wcześniej jeden z jurorów. Z widowni dobiegają gorące brawa. Następnie przedstawienie zostaje przerwane a na telebimie zostaje wyświetlony krótki film.
 
To bardzo wzruszający film. Dowiadujemy się, że pies ten jest psem policyjnym i parę lat wstecz uratował obecnego właściciela przed śmiercią. Sam naraził się na poważne zdrowotne kłopoty. Pomimo to, dzięki doświadczonym lekarzom udało się odzyskać psa. Teraz są najlepszymi przyjaciółmi!

 
 

Po obejrzeniu filmu, właściciel pokazuję kolejną, zaskakującą sztuczkę. Naprawdę zdumiewa, a widownia jest zauroczona całą historią. Zobaczcie poniżej filmik, z całego występu wspaniałego psa i jego właściciela!


 

 
źródło: webniusy.com
film: youtube.com
Udostępnij na Facebooku