Nieprawdopodobna tragedia w Anglii. Ciało mężczyzny spadło z nieba.


ponad rok temu
Nieprawdopodobna tragedia w Anglii. Ciało mężczyzny spadło z nieba.
FB Udostępnij na Facebooku
Niewyobrażalna tragedia miała miejsce w Londynie. Jeden z mieszkańców postanowił skorzystać z niedzielnej pogody i udał się na swoje podwórko w dzielnicy Clapham. Opalając się na leżaku, niespodziewanie usłyszał ogromny hałas. Tuż obok niego na trawniku leżało zmasakrowane ciało mężczyzny .
Długo potrwało wyjaśnienie okoliczności tego wydarzenia. W końcu udało się stworzyć raport z tej tragedii. Okazało się, iż mężczyzna wypadł z samolotu , który przystępował do lądowania na okolicznym lotnisku.

 
 

Nieproszony Gość 

Niemały problem spotkali na swej drodze policjanci, próbujący poznać tożsamość mężczyzny.Podczas kontroli wyszło na jaw iż mężczyzna nie figurował na liście pasażerów. W tamtym momencie wszyscy zrozumieli, iż nielegalnie znajdował się w samolocie. Prawdopodobnie by tzw "pasażerem na gapę".
 

Świadkowie zdarzenia

 
Oprócz mieszkańca posesji na którą spadło ciało, świadkami tego zdarzenia były jeszcze 2 osoby. Są to mieszkaniec sąsiedniego domu a także obserwator lotów, który śledził lot za pomocą aplikacji. To właśnie dzięki niemu udało się policji ustalić istotne fakty tej sprawy m in. iż mężczyzna wypadł z samolotu lini Kenya Airways. 

Przeszukanie samolotu


Po wylądowaniu samolotu niezwłocznie przystąpiono do przeszukania pokładu, a także kontroli technicznej maszyny. To właśnie w miejscu podwozia znaleziono rzeczy, które prawdopodobnie należały do ofiary. Zabezpieczono podręczny bagaż z jedzeniem i wodą. Miała ona być wystarczająca na 9 godzinny lot.Obecnie policja w Londynie czeka na wykonanie sekcji zwłok. Wstępnie odrzucono hipotezę o udziale osób trzecich w tej tragicznej śmierci 


 
 

Linia Kenya Airways wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie, przekazując kondolencje. 

Źródło: Popularne.pl

Udostępnij na Facebooku