Molestowanie w „Ameryka Express”. Chajzer i Karolak mogą ponieść konsekwencje..

Piotr
7 miesięcy temu
Molestowanie w „Ameryka Express”. Chajzer i Karolak mogą ponieść konsekwencje..
FB Udostępnij na Facebooku
Jedno zadanie może zmienić ich przyszłe życie..
Po jednym z odcinków „Ameryka Express” sprawa ta zrobiła się medialną wiadomością numer jeden! Jedno z zadań, które otrzymali uczestnicy spowodowało spore poruszenie w Internecie. Co więcej, popularne gwiazdy nie wykonały je tak jak powinny. Przede wszystkim chodzi o Tomasza Karolaka i Filipa Chajzera.
 
 
W zadaniu tym gwiazdy musiał sprawić, aby obce osoby płci przeciwnej zdecydowały się na pocałunek. Filip Chajzer według opinii internautów nie zachował się odpowiedni sposób. Całował osoby, które nie chciały tego robić, lub a jedną z kobiet złapał za pierś! Podobnie było w wykonaniu Karolaka. Feministki zainteresowały się tą sprawą.
 


 
 
Osoby, które zareagowały na te wydarzenia pochodzą z Fundacji Feminoteka oraz Fundacji przeciwko Kulturze Gwałtu im. Margarete Hodgkinson. Pozew został złożony w marcu i w tym czasie mogliśmy zauważyć opublikowany przez nich post.
 

Ponieważ, mimo oburzonych głosów na ich zachowanie, które ukazały się w mediach, żaden z mężczyzn nie udzielił wyjaśnień ani nie przeprosił, nie zareagował również na stawiane zarzuty w sposób odpowiedzialny i nie lekceważący zdarzenia, zdecydowaliśmy się na zawiadomienie prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. 


 
Po wszystkim, odcinek został usunięty przez stację, a sam TVN przeprosił innych za tą ‘niepoprawną’ konkurencję.  Według „Faktu” prokuratura już zajęła się tą sprawą.
 

Przesłuchano już w charakterze świadka przedstawiciela Fundacji, który złożył zawiadomienie. Uzyskano nagranie odcinka, na którym miało dojść do zachowań będących przedmiotem zawiadomienia. Prokurator wystąpił do stacji telewizyjnej o przesłanie dodatkowego materiału. Po uzyskaniu i analizie dodatkowego nagrania, prokurator podejmie decyzję co do dalszego toku postępowania.

 
Na więcej informacji musimy uzbroić się w cierpliwość. Co będzie z dwoma gwiazdorami?
 
​źródło: plotek.pl
Udostępnij na Facebooku