Wieniawa w pięknej i seksownej reklamie. Jednak internauci zauważyli pewien szczegół..


ponad rok temu
Wieniawa w pięknej i seksownej reklamie. Jednak internauci zauważyli pewien szczegół..
FB Udostępnij na Facebooku
Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych osób show biznesu. Do dziewczyny zgłasza się wiele marek, które pragną podjąć z nią współpracę. W ostatnim czasie miała okazję reklamować markę kosmetyków. Nie wszystko wyszło idealnie...
To właśnie serial "rodzinka.pl" sprawił, że aktorka zyskała ogromną popularność. Fani chętnie śledzą jej kolejne przedsięwzięcia, a jej kariera nabiera szybkiego tempa. Podczas ostatnie sesji do reklamy zachwyciła swoją zgrabną figurą. Niestety, gdy bardziej przyjrzymy się zdjęciu, zobaczymy niemiłą niespodziankę.

Pomimo młodego wieku, gwiazda z pozytywnym skutkiem podbija polski rynek. Wiele firm konkuruje między sobą, aby zdobyć współpracę z Wieniawą. Do takich firm możemy zaliczyć Deichmann, gdzie aktorka zagrała w spocie reklamowym.
 
Jest to wyjątkowy opłacalny interes. Gdy wypromuje jeden post, jej konto wzbogaca się o kolejne 30 tysięcy złotych. Dla zwykłego człowieka są to gigantyczne kwoty. Nie ujawniono jednak, ile aktorka zarobiła za ostatnią reklamę kosmetyków. Pojawiło się wiele kontrowersji związanych głównie z wyglądem Wieniawy podczas sesji.

Podczas nowej reklamy możemy zobaczy Julie w białej sukience, która stoi wśród wyjątkowo barwnej scenerii. Za zdjęciu przeważają kwiaty.
 
Zdjęcie od samego początku wywołuje pozytywne emocje. Okazuje się, że gdy bardziej przyjrzymy się fotografii, traci ona cała magię. Chodzi tu o jej stopy, które nie są czyste. Nie wiemy, czy efekt "brudnych stóp " był zamierzony, czy to tylko przypadek.

Gdy już przyjrzymy się fotografii, piękno fotografii nie jest już takie same. Jej kobiecość i delikatność traci sens.. Co o tym sądzicie ?
 
 
źródło: pikio.pl
Udostępnij na Facebooku