Kuchenne Rewolucje potrzebowały policji. Było naprawdę niebezpiecznie!


ponad rok temu
Kuchenne Rewolucje potrzebowały policji. Było naprawdę niebezpiecznie!
FB Udostępnij na Facebooku
Zbliżał się finał, gdy nagle zjawił się ktoś nieproszony..
W ostatnim czasie, na nagrania Kuchennych Rewolucji musiała wkroczyć policja. Było to spowodowane osobami, które w znacznym stopniu utrudniały zakończenie ich pracy. Musieli poprosić o pomoc!
 
 
Jeszcze nigdy nie zdarzyła się taka sytuacja! Tym razem, Magda Gessler odwiedziła Ostrów Wielkopolski. Bar Best był zadłużony, dlatego też potrzebowali pomocy słynnej restauratorki. Wszystko szło w całkowitym porządku, jednak nie długo…


 

 
Gdy miało dojść do nagrywania finałowej sceny, czyli kolacji w barze, pewni mężczyźni wkroczyli na miejsce akcji. Utrudnili oni pracę w znacznym stopniu. Czterech pijanych mężczyzn podjechało samochodem, a następnie komentowali i krzyczeli w stronę kamer.

 
Mężczyzni pochodzili z niedalekiej wioski. Chwilę później włączyli muzykę, która zakłócała nagrywanie. Ochroniarze kazali przyciszyć muzykę i zaproponowali opuszczenie tego miejsca. Wtedy zaczęła się bijatyka i wyzwiska.
 
 

We wtorek, 21 maja po godz. 22:00 otrzymaliśmy zgłoszenie do jednej z restauracji. Okazało się, że doszło do braku porozumienia między ochroną lokalu a czterema mężczyznami

 
Na szczęście nikt nie poniósł poważniejszych obrażeń, a jeden mężczyzna został zatrzymany przez policję.
​źródło: pikio.pl
 
Udostępnij na Facebooku