Nie żyje znany youtuber! Miał wypadek na paralotni.


ponad rok temu
Nie żyje znany youtuber! Miał wypadek na paralotni.
FB Udostępnij na Facebooku
Świat obiegła smutna informacja. Media poinformowały o śmierci znanego youtubera Grant Thompsona. Jego ciało zostało znalezione we wtorek po tym jak rodzina zgłosiła jego zaginięcie.
 
Mężczyzna na swoim kanale „ King of Random ”, zgromadził blisko 11 milionów subskrypcji i tym samym stał się jednym z najpopularniejszych twórców tej platformy. Na swym kanale udostępniał filmy np; jak stworzyć żelki w kształcie klocków Lego. Często też starał się obalać miejskie legendy i mity. 
 


YouTuber Grant Thompson został znaleziony martwy kilka godzin po tym, jak rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Thompson w poniedziałek po południu wybrał się na wieczorny lot paralotnią. Jego sprzęt najprawdopodobniej uległ awarii i youtuber rozbił się w czasie lądowania. Dzięki temu, że miał przy sobie GPS został szybko znaleziony. Niestety już nie żył.

  


 
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że Grant Thompson zmarł zeszłej nocy. Grant kochał i cenił swoich fanów. Dlatego zapraszamy was do dzielenia się swoimi wspomnieniami. Prosimy też dziś o drobne gesty dobroci, żeby upamiętnić "Króla Różnorodności". Jego dziedzictwo będzie żyć dalej na jego kanale na YouTubie i w globalnej społeczności, którą stworzył.

Źródło: Plotek.pl

Udostępnij na Facebooku