Nie żyje znany gwiazdor Disney'a ! Miał tylko 20 lat.


ponad rok temu
Nie żyje znany gwiazdor Disney'a ! Miał tylko 20 lat.
FB Udostępnij na Facebooku
Zagraniczne media podały smutną wiadomość. W nocy z soboty na niedziele zmarł 20 letni aktor, wieloletnia twarz Disney Chanel- Cameron Boyce. Rodzina poinformowała, iż odszedł we śnie. Gwiazda przegrała walkę w chorobą.

Swoją karierę zaczął bardzo szybko, bo już w wieku 9 lat. Zasłynął głównie rolą Luke'a Rossa w serialu „Jessie”. Widzowie zobaczyć go mogli także w „Taniec Rządzi ” czy ”Duże Dzieci”. Pojawił się też w filmie „Lustra”. Jego Instagram śledziło 8,5 ml fanów. Od jakiegoś czasu rozwijała się jego kariera w modelingu. Pasjonował go też taniec. Niestety nie zobaczymy go już na ekranach.. 

 
 

Oświadczenie w sprawie śmierci aktora 

 
Z głębokim żalem informujemy, że dziś rano straciliśmy Camerona. Zmarł we śnie z powodu ataku, który był rezultatem jego stanu zdrowia. Świat został teraz niewątpliwie pozbawiony jednego z najjaśniejszych świateł, ale jego duch będzie żył dzięki dobroci oraz współczuciu wszystkich, którzy go znali i kochali. Jesteśmy całkowicie załamani i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym niezwykle trudnym czasie, gdy przeżywamy stratę naszego drogiego syna i brata - przekazała stacji ABC NEWS rodzina zmarłego. 
 
​ 


Rodzinie składamy najszczersze kondolencje ...
 

Źródło: Wprost.pl 

Udostępnij na Facebooku