Nie żyje syn Arabskiego Miliardera. Zmarł na imprezie dla swingersów.


9 miesięcy temu
Nie żyje syn Arabskiego Miliardera. Zmarł na imprezie dla swingersów.
FB Udostępnij na Facebooku
Khalid bin Sultan Al Qasimi syn emira Szardży nieoczekiwanie zmarł. Od ponad 30 lat mieszkał poza granicami swojego kraju. Wyróżniał się na tle innych swoimi zainteresowaniami. Był znanym projektantem i twórcą marki modowej. Okoliczności jego śmierci jak dotąd są nieznane, choć pojawiły się pierwsze spekulacje dotyczące przedawkowania narkotyków.
Informacja o śmierci wpływowego emira poruszyła media Emiratów Arabskich. Mężczyzna był jednym z 11 dzieci Sułtana bin Muhammada Al Qasimi. W wieku 9 lat przeprowadził się do Londynu.To tam postanowił rozwijać swoje marzenia o projektowaniu mody. Studiował architekturę oraz dwie filologie.

Projektant Mody 

Khalid jest twórcą znanej marki odzieżowej „ Quasimi ”. Jego ubrania zyskały wielką sławę i powszechny szacunek. Jego kreacje podziwiać można było na męskich festiwalach mody w Londynie. Podejmował on współprace z wieloma konkurencyjnymi firmami. Niestety dalsze plany projektanta przerwała jego nagła śmierć. 
 
 

Magazyn „The Sun ” ujawnił kulisy imprezy na której znalazł się syn znanego emira. Jak podano w ich artykule :
Była impreza, na której goście brali narkotyki i uprawiali seks. Podejrzewa się, że Szejk Khalid mógł umrzeć nagle w wyniku przedawkowania ..
 
 


To nie pierwsza taka śmierć w tej rodzinie 

W podobny sposób zginął w 1999 roku starszy brat Khalida. Mając niespełna 24 lata przedawkował heroinę .
 

W Zjednoczonych Emiratach Arabskich ogłoszono trzy dni żałoby narodowej. Rozpocznie się kiedy ciało szejka zostanie sprowadzone do kraju. W czasie żałoby, wszystkie flagi będą opuszczone do połowy masztu.

Źródło: Jastrząbpost.pl 

Udostępnij na Facebooku