Nie widzi na jedno oko. Wszystko za sprawą przepisu z internetu!


10 miesięcy temu
Nie widzi na jedno oko. Wszystko za sprawą przepisu z internetu!
FB Udostępnij na Facebooku
Mikrofalówka to urządzenie goszczące w wielu mieszkaniach. Zaoszczędza ona nasz czas na podgrzanie posiłków, a nawet przygotowanie niektórych. Bethany Rosser w bardzo bolesny sposób przekonała się, że nie wszystkie porady w internecie na temat posiłków z mikrofali są bezpieczne.
Kobieta przeczytała w internecie, że w mikrofalówce można ugotować jajka. Wystarczy do wody dodać soli. Niestety przepis ten nie okazał się zbyt bezpieczny. Po sześciu minutach Bethany wyciągnęła jaja z urządzenia i odłożyła do wystygnięcia.

„Gdy zajrzałam do naczynia, żeby zobaczyć, czy jajka nadają się już do jedzenia, one z całą mocą wybuchły mi w twarz” - wspomina Beth. Oko spuchło tak bardzo, że nic nie widziała, twarz piekła niemożliwie. Kobieta zadzwoniła po pomoc medyczną.  Przemyła twarz lodowatą wodą, a skóra zaczynała odchodzić od ciała. Trafiła na oddział oparzeń w Queen Elizabeth Hospital Birmingham, tam poddano ją leczeniu. Nie wiadomo czy uszkodzenie oka jest trwałe.


"To było tak przerażające przeżycie, że nigdy tego nie zapomnę. Czułam, jak moja skóra się odrywa. Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona – trzęsłam się i płakałam. Wypadek był bez wątpienia najgorszym dniem w moim życiu. Do tego dowiedziałam się, że nie tylko ja z mojego otoczenia w podobny sposób chciałam ugotować jajka. Jednak tylko mnie spotkało coś takiego. Jestem zła na siebie i na to, co przeczytałam w Internecie. Błagam, nie powtarzajcie mojego błędu"
Życzymy Beth szybkiego i całkowitego powrotu do zdrowia!


źródło: popularne.pl | fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku