Nie chcieli jej obsłużyć, bo nie miała maseczki. Postanowiła zdjąć majtki i założyć je na twarz! [VIDEO]

Joanna
6 miesięcy temu
Nie chcieli jej obsłużyć, bo nie miała maseczki. Postanowiła zdjąć majtki i założyć je na twarz! [VIDEO]
FB Udostępnij na Facebooku
Kobieta przyszła na pocztę, by odebrać swoją paczkę. Tam natomiast została spotkała się odmową, z powodu braku zakrycia twarzy. Jej reakcja była dość... nietypowa. Kobieta zdjęła spodnie, a następnie majtki, które nałożyła sobie na twarz.
Dość niecodzienne zdarzenie miało miejsce w prywatnym oddziale firmy pocztowej Nova Poshta w stolicy Ukrainy, Kijowie. Kobieta przyszła odebrać swoją paczkę, jednak nie mogła ze względu na brak zakrycia ust i nosa. Oburzona klientka zdjęła bieliznę, którą następnie zakryła sobie twarz. Następnie nałożyła ponownie spodnie. Jak się okazuje - zadziałało. Jak udało się ustalić ukraińskiemu serwerowi Vgrode - kobieta została obsłużona i otrzymała swoją paczkę.

Cała sytuacja została uwieczniona przez monitoring znajdujący się na poczcie. Film z monitoringu trafił do sieci i dość szybko zyskał rozgłos.
 

Przedstawiciel firmy pocztowej Novej Poshty wystosował oświadczenie dla portalu Vgrode. Potwierdził on, że zaistniała sytuacja rzeczywiście miała miejsce. Zaznaczył on jednocześnie, że kobieta nie spotkała się z żadną nieprzyjemnością w związku ze swoim zachowaniem. Dodał także, że pracownicy odpowiedzialni za opublikowanie nagrania poniosą konsekwencje. 

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com

Zobacz także:

1. Wstrząsające morderstwo. Odciął głowę swojej 13-letniej córce, bo ta się zakochała!
2. 4-latka została zjedzona przez szczury! Prokuratura oskarżyła jej ojca.
3. Jej całe ciało pokrywają tatuaże! Pokazała, jak wyglądała, gdy ich nie miała!
Udostępnij na Facebooku