Nauczycielka została nakryta, gdy uprawiała sex ze swoimi uczniami! Szok!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Nauczycielka została nakryta, gdy uprawiała sex ze swoimi uczniami! Szok!
FB Udostępnij na Facebooku
W jednej z najbardziej elitarnych szkół w RPA doszło do szokującego odkrycia! Okazało się, że jedna z nauczycielek współżyła z pięciorgiem swoich uczniów. Doszło do tego w ciągu ostatnich sześciu lat.
Nauczycielka historii z prywatnej szkoły Bishops Diocesan College w Kapsztadzie uwiodła piątkę swoich uczniów i uprawiała z nimi sex. Wszystko wyszło na jaw, gdy 18-letni uczeń wyznał, że miał romans ze swoją nauczycielką i że 30-latka nie zgadzała się na zakończenie tego. Dyrekcja szkoły od razu powiadomiła o sytuacji policję. 

"Nauczycielka zaczęła pisać do niego, żeby przyszedł do jej pokoju na kampusie i tak to się zaczęło. Zabrnęło to jednak do etapu, w którym miał już dość. Ale ona nie pozwoliła mu odejść i poprosił nas o pomoc, a my poszliśmy do dyrektora" - powiedział dziennikarzom rodzic 18-latka. 


Podczas dochodzenia na jawy wyszły niepokojące fakty. Okazało się bowiem, że Fiona Votti na przestrzeni lat 2013-2019 uprawiała sex jeszcze z czwórką swoich podopiecznych. 


Fiona Viotti w szkole znana była też z tego, że po ślubie, który wzięła w 2018 roku, nakręciła kilka dwuznacznych filmów, które szybko zostały rozpowszechnione wśród uczniów. Nie wiadomo jednak kto miał je jako pierwszy. 

Lokalne media dotarły do informacji, ze dyrekcja nie wyciągnie wobec 30-latki żadnych działań poza zakazem nauczania. Z kolei jej mąż wniósł dokumenty o separację. 
źródło: lelum.pl  I  fotografie: dailymail.co.uk, News Africa TV
 
Udostępnij na Facebooku