Nauczyciel nie zabłysną intelektem. Zranił psychikę dziecka..


9 miesięcy temu
Nauczyciel nie zabłysną intelektem. Zranił psychikę dziecka..
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy nauczyciel jest tak naprawdę drugim „rodzicem”. Niestety, nie wszyscy okazują tyle miłości..
Dzieci większość swojej przyszłej mądrości biorą właśnie ze szkoły. To tam poznają pierwsze trudne słowa, a liczenie jest coraz prostsze. Szkoła to również miejsce, gdzie uczą się dobrego zachowania i przebywania z innymi osobami. Niestety, nie wszyscy są nauczycielami z pasji, a pracę traktują jako przymuszony zawód. Zobaczcie, co zrobił jeden z nauczycieli w szkole podstawowej.
 
 
„absolutnie żałosne – odpowiedział tylko na 13 pytań w 3 minuty! To smutne!”. Taki tekst napisał jeden z nauczycieli dziecka uczęszczającego do 2 klasy szkoły podstawowej. Gdy zobaczył to ojciec dziecka, był bardzo zdenerwowany! Nie tracąc chwili opublikował tekst na Facebooku!

 

 
 


 

Nauczyciel mojego syna Kamdina był tak chamski dla niego i dla mnie przez cały rok, że wysłał go do domu z takim czymś i jestem sfrustrowany, że był w stanie nawet napisać coś takiego na temat pracy mojego dziecka

 
Taki komentarz na pracy dziecka na pewno nie zmotywował młodego chłopca do nauki. Jako młode dziecko mógł poczuć się bezwartościowy, a słowa te mogły bardzo go skrzywdzić psychicznie.
 
 Sprawa ta nie zatrzymała się bez echa. Internet zawrzał. Internauci domagają się, aby nauczyciel ten został zwolniony. Liczba głosów cały czas rośnie. Pomimo, że ojciec nie podał jego nazwiska, lokalna gazeta szybko ustaliła to i udostępniła dane.
 
Po całej sytuacji zostanie przeprowadzone śledztwo.
 

To problem personelu, którego wyniki nie będą rozstrzygnięte poprzez media społecznościowe. To będzie podyktowane faktami i dowodami.

 
Co sądzicie o takich nauczycielach ?
źródło: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku