Chłopak za kpiny z kolegów dostał nauczkę, którą zapamięta na zawsze!!

Karolina
8 miesięcy temu
Chłopak za kpiny z kolegów dostał nauczkę, którą zapamięta na zawsze!!
FB Udostępnij na Facebooku
Każdy rodzic w swoim życiu znajduje się sytuacji, gdy jest niezadowolony z zachowania swojego dziecka. Myśli sobie wtedy, że to jego wina i to jemu nie udało się go dobrze wychować.

Koledzy mają większy wpływ niż rodzice!!

Cierra Forney jest kobietą, która wychowała 13-letniego chłopca. Była pewna, że uczy go najważniejszych wartości w życiu. Kobieta starała się zapewnić chłopcu dogodne życie i miała nadzieję, że ten to poszanuje i doceni. 

To by dla kobiety cios, gdy dowiedziała się, że jej syn traktuje ludzi z góry, uważa się za lepszego od rówieśników, naśmiewa się z nich i szydzi. Nigdy nie spodziewałaby się tego po swoim dziecku. 

Matka tego chłopaka nie wierzyła w to, że jej syn ocenia kolegów pod względem tego co mają i jakiej marki ubrania noszą. 

 

 
Kobieta zrozumiała jaki jest jej syn dopiero wtedy, gdy usłyszała słowa syna. Mówił on o swoich kolegach w sposób szyderczy. Drwił z ich ubrać i mówił, że nigdy w życiu nie założyłby takich ciuchów. 
„Moje dziecko okazało się być zwyczajnym snobem. Zwoim zachowaniem pokazuje jakby był zbyt dobry na zakupy w Walmarcie i złośliwie obrażał rówieśników z klasy, które ubierają się w second handach. Nie mogłam uwierzyć w to, co słyszałam.

Dziś, wziął swoje 20 $ kieszonkowego i wybrał się do second handu na ubrania, w których przez cały miesiąc będzie chodził do szkoły. Cokolwiek tam kupi, będzie to musiał w tym chodzić. Nie jest zbyt szczęśliwy i nawet uronił kilka łez, ale szczerze wierzę, że za kilkanaście lat będzie śmiał się wspominając to, jak matka wysłała go do lumpa.

Chcę by moje dzieci wiedziały, że pieniądze nie są najważniejsze, i że nie można umniejszać innych ludzi z powodu tego, w jakim miejscu się obkupują, ponieważ sami mogą tam kupować. A tak na marginesie, uwielbiam second handy!!!”

 
Post napisany przez tę kobietę wywołał dużą falę komentarzy wśród internautów. Pod wpisem było 190tyś komentarzy. Niektórzy mówili o tym, jak wspaniale postąpiła kobieta i że to była świetna nauczka, inni znowu mówili, że postąpiła źle tak upokarzając chłopca. 

Trafiały się ostre komentarze!! Wiele osób ją krytykowało za upokorzenie chłopca. Mówili, że musiała go źle wychować, a teraz ośmiesza go publicznie. 
 

Kobieta uważa, że zrobiła dobrze:

„Pragne nauczyć syna, że pieniądze i znane marki nie zmieniają tego, jakim jesteśmy człowiekiem. Że wciąż może być niesamowitym, cudownym, kochającym chłopcem którym jest, BEZ KUPOWANIA w drogich sklepach!”

Dzieci często zmieniają się pod wpływem otaczającego go środowiska. Pomimo tego, że może nam się wydawać, że wychowaliśmy je najlepiej jak potrafimy, to coś może pójść nie tak. Wystarczy nieodpowiednie towarzystwo i całe poświęcenie rodziców zostanie zniszczone. 
Zawsze można jakoś zareagować i wpłynąć na swoje dziecko. Syn Cierry na pewno dostał nauczkę i chyba zrozumiał, co robił źle. 

A wy jak oceniacie zachowanie kobiety?? 

Źródło: wiesz.net.pl
Udostępnij na Facebooku