Natalia Siwiec na wakacjach bez córki ! Internauci mocno zareagowali.


11 miesięcy temu
Natalia Siwiec na wakacjach bez córki ! Internauci mocno zareagowali.
FB Udostępnij na Facebooku
Natalia Siwiec spędza wakacje na Mykonos. Gwiazda chętnie dzieli się na Instagramie zdjęciami z podróży, a także nagrywa relacje na swoim Instagramie. Fani szybko zauważyli, że w jej publikacjach brakuje jej córeczki Mii, . Okazuje się, że Siwiec wyjechała na wakacje bez córki, czym fani są zszokowani. Internauci kolejny raz zareagowali.
Fani nie potrafią zrozumieć jak rodzice mogą spędzać czas wolny z dala od dziecka. Oczywiście wiadomo im jest, że czasem i oni potrzebują odpoczynku, jednak w tej sytuacji uznali, że Natalia Siwiec przesadziła zostawiając małą w kraju, podczas gdy sama się relaksuje. 

Zdjęcia z Mykonos 

Trudno doszukać się w tych zdjęciach córeczki Siwiec.Gwiazda wraz z mężem i znajomymi odpoczywa na wyspie, z dala od problemów i codzienności. .

Takiego czasu potrzebowałam przed burzą. Piękne miejsce. Przyjaciele. Dobre jedzenie. Książki. Muzyka 
 


 

 

 

Internauci zareagowali

Nie trzeba było długo czekać na ich komentarze. Niemal od razu naskoczyli na modelkę :
 

Tak się zachowują celebromamy. Dziecko ma wyglądać na zdjęciach. Być reklamą, za którą ci płacą, ale na wakacjach jest problemem.  
Znam mnóstwo matek, które ciężko pracują w domu plus zawodowo i jakoś nie zostawiają dziecka "bo potrzebują odpoczynku", ale rozumiem, że Natalia swoim barwnym, rozrywkowym życiem jest tak zmęczona 

​A dziecko w domu niech tęskni. Niech się zastanawia, gdzie mama. Niech wie, że czasem jest zbędne. Niech się celebryckiego życia uczy..

Pojawili się też tacy, którzy stanęli w obronie Siwiec:

 

Mia pojechała na kolonie a mama na zasłużony urlop. Czyli to zła mama, bo mała nie jest 24h na dobę na pępowinie?

Olej te chamskie i prostackie komentarze..

 


A wy jak uważacie? Kto w tym sporze ma rację?

 

Źródło:Chillzet.pl

Udostępnij na Facebooku