Nastolatka straciła życie, gdy korzystała z komórki. Najbliżsi obwiniają o wszystko producenta!

Małgorzata
2 tygodni temu
Nastolatka straciła życie, gdy korzystała z komórki. Najbliżsi obwiniają o wszystko producenta!
FB Udostępnij na Facebooku
15-letnia Tiffen straciła życie, gdy podczas kąpieli w wannie korzystała ze swojego telefonu komórkowego. Komórka była podłączona do ładowarki i poraziła młodą Francuzkę prądem. Najbliżsi dziewczyny twierdzą, ze to wina producenta.

Korzystanie z komórki podczas kąpieli. 

Pochodząca z Marsylii Tiffen zmarła z powodu porażenia prądem. 15-latka używała swojej komórki biorąc kąpiel w wannie. Dodatkowo jej telefon był w tym czasie podłączony do ładowarki

Niespodziewanie komórka wyślizgnęła się z ręki nastolatki i wpadła do ciepłej wody. To właśnie wtedy Tiffen została śmiertelnie porażona prądem. Gdyby smartfon nie był ładowany to skończyłoby się to jedynie śmiercią telefonu. 


Rodzice dziewczyny od razu wezwali pogotowie. Jednak było już za późno na ratunek i ratownicy, którzy przyjechali na miejsce mogli jedynie stwierdzić zgon nastolatki. Jak ustalili śledczy badający tę sprawę - komórka wyślizgnęła się z rąk 15-latki i upadła na jej zanurzoną w wodzie klatkę piersiową. Wtedy właśnie doszło do porażenia. 

 

Rodzina twierdzi, że to wina producenta.

Rodzina nastolatki winą za jej śmierć obwinia producenta i sprzedawcę telefonu komórkowego, który używała nastolatka. Serge, ojciec 15-latki umieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych wpis, w którym umieścił to oskarżenie. 

"Gdy dotknąłem ładowarki, poczułem prąd. Poczuła go również moja żona, która próbowała wydobyć z wanny naszą córeczkę. Wyobraźcie sobie, jak ta tragedia mogła się rozwinąć. Byliśmy w szoku, wpadliśmy do łazienki na bosaka. W ciągu 2 sekund mogło dojść do trzech zgonów, a nie jednego. Dlaczego ładowarka ładuje telefon, który jest już w wodzie?"

Post mężczyzny wydaje się być absurdalnym. Wszyscy jednak patrzą na niego przez pryzmat tragedii, jaka spotkała tego mężczyznę. Oczywistym jest, że jest w szoku i nie poradził sobie jeszcze ze stratą ukochanego dziecka. 
Nie od dziś wiadomo, że korzystanie z urządzeń elektronicznych i do tego podłączonych do gniazdka jest bardzo niebezpieczne. Ojciec niesłusznie zrzuca winę na producenta, ponieważ okrutną prawdą jest, że winna jest wyłącznie jego córka, która nieprawidłowo korzystała z komórki. 

Nie wiadomo z jakiego modelu telefonu korzystała nastolatka, ale okazuje się, że we Francji w wyniku porażenia prądem rocznie umiera aż 40 osób!


źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl , pikio.pl
 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku