Nastolatek zrzucił 6-latka z balkonu! Chciał go zabić?

Małgorzata
5 miesięcy temu
Nastolatek zrzucił 6-latka z balkonu! Chciał go zabić?
FB Udostępnij na Facebooku
Cały świat zastanawiał się, dlaczego 17-letni chłopak zrzucił 6-latka z tarasu widokowego w muzeum sztuki nowoczesnej Tate Modern w Londynie. Czym mógł mu podpaść malec, że postanowił go skrzywdzić? Według śledczych 17-latek chciał zabić chłopczyka.
Władze nie podały danych osobowych nastolatka, który dopuścił się próby zabójstwa, ponieważ nie ma on jeszcze 18 lat. 6-latek przeżył upadek z wysokości 10. piętra jednak jego życie juz nigdy nie będzie takie jak dawniej. Chłopiec ma złamany kręgosłup i miał mocne krwawienie śródczaszkowe. Nie może sam jeść, pić, mówić ani wykonywać najprostszych ruchów. 


"Nasz mały chłopiec nie wie już jak mówić, jeść i poruszać ciałem. Widzimy jego wysiłki. Z całego serca wierzymy, że znajdzie sposób, by nauczyć się robić te wszystkie rzeczy ponownie. Jest bardzo odważny. Uśmiecha się i reaguje na nasze żarty."  - napisała w oświadczeniu rodzina poszkodowanego dziecka. 

6-latek z pochodzenia jest Francuzem i w chwili wypadku był z rodzicami na wycieczce w Londynie. Nikt nie przypuszczał, ze wycieczka zakończy się tak tragicznie. 17-latek wciąż nie wyznał dlaczego zepchnął 6-latka i co sprawiło, ze właśnie jego wybrał na swoją ofiarę. źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl
Udostępnij na Facebooku