Nastolatek jest najbogatszym dzieckiem w Dubaju! Jego życie opływa w luksusie!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Nastolatek jest najbogatszym dzieckiem w Dubaju! Jego życie opływa w luksusie!
FB Udostępnij na Facebooku
Niejednej osobie marzy się bogactwo i wygodne życie. Z pewnością jeśli przeczytacie tę historię to będziecie zazdrościć mieszkającemu w Dubaju 15-latkowi! Mowa o Rashidzie, który jest synem magnata budowlanego, Saifa Ahmeda Belhasa.

Nastolatek uczęszcza do elitarnej szkoły i jako najmłodszy w rodzinie chętnie wykorzystuje status społeczny swojego taty, który chętnie go rozpieszcza. 

Rodzina Belhas mieszka w prawdziwym pałacu! Gdy chłopiec zamarzył o własnym ZOO to tata od razu kazał zaprojektować ZOO w sąsiedztwie domu. Nastolatek nazywa to miejsce farmą i chętnie spędza tam czas. W jego ZOO znajdują się bardzo rzadkie zwierzęta, a ich utrzymanie kosztuje tyle, co roczny budżet małego państwa!


Chłopiec uwielbia dzikie koty - tygrysy, lamparty i lwy. Jego "farmę" chętnie odwiedzają lokalni celebryci. 


Rashid na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami pokazującymi w jakim luksusie żyje. Oprócz zwierząt chłopiec uwielbia też trampki. Ma już ponad 200 tysięcy par! Okazuje się, że na najdroższe jego tata wydał tylko... 8000 dolarów! Dodatkowo pomimo, że 15-latek nie ma jeszcze prawa jazdy to już posiada swoje własne samochody. I to niezwykle luksusowe samochody! 


Największym marzeniem nastolatka jest założenie własnego sklepu z obuwiem sportowym po zakończeniu szkoły. źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku