Ma największe oczy na świecie! Nie sposób oderwać od niej wzroku!

Małgorzata
12 miesięcy temu
Ma największe oczy na świecie! Nie sposób oderwać od niej wzroku!
FB Udostępnij na Facebooku
Maria Oz z całą pewnością jest bardzo dumna z tego, jak wygląda. Ukrainka może się pochwalić największymi oczami na świecie, a każdy kto spotyka ją na swojej drodze nie potrafi odwrócić od niej wzroku! Kobieta wygląda niesamowicie!
Maria Oz jest niewątpliwie posiadaczką największych oczu na świecie! Każdy, kto spotyka ją na swojej drodze nie potrafi odwrócić od niej wzroku. Kobieta chętnie dzieli się z obserwatorami na Instagramie swoimi zdjęciami. 


Obserwujące Marię Oz na Instagramie osoby twierdzą, że jest ona uosobieniem kobiecego piękna. Jednak pojawiają się też osoby, które oskarżają Ukrainkę o przerabianie zdjęć i powiększanie ich za pomocą programów służących do obróbki graficznej. 


Maria zapewnia jednak, że zdjęcia są w 100% naturalne i pokazują jej prawdziwą urodę. Ukrainka nigdy nie poddawała się żadnej operacji plastycznej oraz nigdy nie przerabiała swoich zdjęć, aby tym samym zwiększyć grono swoich obserwatorów. 


Oczy kobiety sprawiają, że jej twarz wygląda jakby została namalowana przez twórcę komiksów bądź kreskówek. Ukrainka wyróżnia się wśród innych przedstawicielek płci żeńskiej i ma ogromną szansę na karierę w modelingu. 
źródło: planeta.pl  I  fotografie: styl.fm, Instagram, o2.pl
Udostępnij na Facebooku