Najnowsze zdjęcie Janiny Ochojskiej przeraża! Co jej się stało?!

Małgorzata
10 miesięcy temu
Najnowsze zdjęcie Janiny Ochojskiej przeraża! Co jej się stało?!
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnio Janina Ochojska umieściła na swoim profilu zdjęcie w związku z rocznicą powstania w Getcie Warszawskim. Z pewnością nie sądziła ona, że wywoła ono takie zszokowanie wśród jej fanów.

Co się dzieje z Janiną Ochojską? 

Janina Ochojska jest znaną niemal każdemu działaczką, która założyła Polską Akcję Humanitarną. Początkowo swoją działalność prowadziła we Francji, gdzie mieszkała i leczyła się na chorobę Heinego-Medina, która jej wywoływana przez wirusa polio

Jakiś czas temu Ochojska poinformowała, że lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Założycielka PAH od zawsze zachęcała innych do pomocy, ale tym razem namawia każdego do wykonywania regularnych badań i dbanie o zdrowie swoje i bliskich. W jednym z wywiadów przyznała, że sama zaniedbała siebie i zapominała o badaniach. Teraz musi toczyć walkę o swoje życie. 


Teraz Janina Ochojska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, które zszokowało wszystkich jej fanów. Kobieta zdecydowała się na to w związku z rocznicą wybuchu powstania w Getcie Warszawskim. Pozuje na nim po chemioterapii i bez peruki. Widać, że choroba mocno dotknęła niegdyś aktywną Ochojską, która ze swoją misją jeździła po całym świecie. Nie przypomina dawnej siebie, ale pewnie i tym chce pokazać, że choroba ma różne oblicza, a ona sama toczy teraz najważniejszą walkę w swoim życiu. Jest jednak już na ostatnim etapie i poinformowała, że powoli wraca do zdrowia. 


Obserwatorzy Janiny Ochojskiej pospieszyli z komentowaniem najnowszej fotografii. Pojawiło się pod nią wiele pozytywnych słów i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku