Najnowsze zdjęcie Janiny Ochojskiej przeraża! Co jej się stało?!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Najnowsze zdjęcie Janiny Ochojskiej przeraża! Co jej się stało?!
FB Udostępnij na Facebooku
Ostatnio Janina Ochojska umieściła na swoim profilu zdjęcie w związku z rocznicą powstania w Getcie Warszawskim. Z pewnością nie sądziła ona, że wywoła ono takie zszokowanie wśród jej fanów.

Co się dzieje z Janiną Ochojską? 

Janina Ochojska jest znaną niemal każdemu działaczką, która założyła Polską Akcję Humanitarną. Początkowo swoją działalność prowadziła we Francji, gdzie mieszkała i leczyła się na chorobę Heinego-Medina, która jej wywoływana przez wirusa polio

Jakiś czas temu Ochojska poinformowała, że lekarze zdiagnozowali u niej raka piersi. Założycielka PAH od zawsze zachęcała innych do pomocy, ale tym razem namawia każdego do wykonywania regularnych badań i dbanie o zdrowie swoje i bliskich. W jednym z wywiadów przyznała, że sama zaniedbała siebie i zapominała o badaniach. Teraz musi toczyć walkę o swoje życie. 


Teraz Janina Ochojska opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie, które zszokowało wszystkich jej fanów. Kobieta zdecydowała się na to w związku z rocznicą wybuchu powstania w Getcie Warszawskim. Pozuje na nim po chemioterapii i bez peruki. Widać, że choroba mocno dotknęła niegdyś aktywną Ochojską, która ze swoją misją jeździła po całym świecie. Nie przypomina dawnej siebie, ale pewnie i tym chce pokazać, że choroba ma różne oblicza, a ona sama toczy teraz najważniejszą walkę w swoim życiu. Jest jednak już na ostatnim etapie i poinformowała, że powoli wraca do zdrowia. 


Obserwatorzy Janiny Ochojskiej pospieszyli z komentowaniem najnowszej fotografii. Pojawiło się pod nią wiele pozytywnych słów i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia. 

źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku