Była pewna, że najlepiej wygląda w długich włosach. Przeżyła szok!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Była pewna, że najlepiej wygląda w długich włosach. Przeżyła szok!
FB Udostępnij na Facebooku
W naszym świecie przyjęło się, że jednym z atrybutów kobiecości są długie włosy, a im dłuższe - tym lepiej. W takim przekonaniu żyła też Holly.
Holly od dziecka powtarzano, że powinna mieć włosy aż do pasa, bo wtedy właśnie wygląda, jak prawdziwa kobieta. W związku z tym od najmłodszych lat zapuszczała swoje włosy i ani myślała o jakiejkolwiek zmianie. Była przekonana, że właśnie w takiej fryzurze jej najlepiej. 


W pewnym momencie Holly poznała ukochanego mężczyznę, z którym postanowiła spędzić całe życie. Postanowiła, że tego dnia będzie wyglądać niesamowicie, a pan młody i goście aż padną z wrażenia! Wybrała prześliczną suknię, ale patrząc w lustro czuła, że coś jest nie tak. 


To właśnie wtedy doszła do wniosku, że potrzebuje radykalnej zmiany i musi... ściąć włosy! Dla Holly było to bardzo ważne wydarzenie, bo od zawsze nosiła długie włosy. Jednak była pewna swojej decyzji. 

Metamorfoza Holly trwała aż 7 godzin! Jednak, gdy było już po wszystkim i kobieta zobaczyła swoje odbicie w lustrze to przeżyła szok! Zrozumiała, że ścięcie włosów było jedną z najlepszych decyzji w jej życiu!


Młoda kobieta zmieniła się tak bardzo, że najbliżsi mieli problem z rozpoznaniem jej. Teraz wygląda młodziej i niesamowicie kobieco. 


Jak widać na powyższym przykładzie czasami skrócenie włosów może być wybawieniem i sprawić, że wygląda się dużo lepiej! W końcu kobiecość to stan ducha, a nie długość włosów. ;)
źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com
Udostępnij na Facebooku