Nagie modelki w kalendarzu reklamującym... trumny! Dzieje się!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Nagie modelki w kalendarzu reklamującym... trumny! Dzieje się!
FB Udostępnij na Facebooku
Firma Lindner z Wągrowca znana jest z tego, że produkuje trumny. Dodatkowo dbają o swoich przyszłych klientów wydając kalendarz z nagimi modelkami. Musicie przyznać, że to zabójcza reklama, zwłaszcza dla osób ze słabymi sercami!
Firma Lindner jest już znana ze swoich wyjątkowych kalnedarzy, które nijak pasują do firmy produkującej trumny. Niektórzy twierdzą, że tak nie przystoi, a inni z kolei są przekonani, że w ten sposób firma zdobędzie wielu nowych klientów, którzy mają słabe serca. Właśnie na rynek wychodzi najnowszy kalendarz na 2020 rok!

"Wyobraź sobie, że to ostatni dzień przed końcem świata. Bądź świadkiem niezwykłej podróży dwóch dziewczyn, które chwytając ostatnie chwile wiedzą, że jutro nie będzie konsekwencji czynów dnia dzisiejszego. Znikają wszystkie bariery... Poczuj radosne szaleństwo i melancholię Kalendarza Lindner 2020, w którym zakwita miłość i kończy się świat. A Ty - co zrobisz ostatniego dnia przed końcem świata?" – zachwala swoje najnowsze dzieło Zakład Przemysłu Drzewnego LINDNER. 


Dodatkowo Lindner podkreśla, że kalendarz jest produktem ekskluzywnym i pasuje tylko do wyjątkowych osob. Dodatkowo jego nakład jest ograniczony. Ponadto kalendarz jest też związany z akcją charytatywną. 


Przeciwnicy firmy mówią, że nagie modelki nijak się mają do trumien. Ich zwolennicy twierdzą jednak, ze to nowoczesna forma marketingu i działa, bo coraz więcej osób słyszy o firmie. A przecież o to chodzi, prawda? 
A Wy co o tym myślicie? Przesadzili czy może to dobry ruch, aby o firmie było głośno~?źródło: planeta.pl  I  fotografie: marketingprzykawie.pl

 
 
 
Udostępnij na Facebooku