W basenie na Rodos utonęły dwie nastolatki. Jak do tego doszło?

Małgorzata
7 miesięcy temu
W basenie na Rodos utonęły dwie nastolatki. Jak do tego doszło?
FB Udostępnij na Facebooku
W basenie hotelowym w Jalisos utonęły dwie nastoletnie siostry. Ich ciała odnaleziono wieczorem. Policja bada, jak doszło do tej tragedii.
Wiadomo, że nastolatki na wakacjach w popularnym kurorcie były razem z rodzicami i dwójką młodszego rodzeństwa. Lokalne media dowiedziały się, że według rodziców 16-latka i 19-latka nie umiały pływać. Policja od razu zajęła się przesłuchiwaniem osób odpowiedzialnych za nadzór nad basenem. Rozmawiano już z menadżerem hotelu oraz ratownikiem. 


Do podobnego wypadku doszło na Krecie, gdzie w basenie hotelowym utonęła 8-letnia dziewczynka. Jak poinformowały media - dziecko podczas zabawy w wodzie straciło przytomność, a rodzice zajęci pozostałymi pociechami dostrzegli to zbyt późno. Dziewczynki nie udało się uratować. Policja rozpoczęła śledztwo, które ma ustalić, czy w obu przypadkach ratownicy byli obecni nad basenami.

Apelujemy do Was o rozwagę! Pamiętajmy, że wypadki nad wodą mogą się przydarzyć wszędzie - również na basenach hotelowych, gdzie czujemy się pewni siebie i bezpieczni. źródło: polsatnews.pl  I  fotografie: polsatnews.pl
Udostępnij na Facebooku