Mówiono, że jest dziewczynką-psychopatką. Już jako dziecko była bardzo niebezpieczna!

Małgorzata
2 tygodni temu
Mówiono, że jest dziewczynką-psychopatką. Już jako dziecko była bardzo niebezpieczna!
FB Udostępnij na Facebooku
Beth Thomas już jako mała dziewczynka była uznawana za niebezpieczną i nazywana przez wszystkich dziewczynką-psychopatką. Beth od najmłodszych lat terroryzowała swoją rodzinę i otoczenie.

Dziewczynka-psychopatka. 

Każdy dobrze wie, że już w dzieciństwie kształtuje się osobowość człowieka. Dbanie o właściwy rozwój emocjonalny dziecka jest więc bardzo istotne, bo ma to wpływ na jego późniejsze życie. Rodzice Beth Thomas, czyli dziewczynki-psychopatki nie przejmowali się kwestiami związanymi z jej rozwojem emocjonalnym. 

 

Historia Beth Thomas. 

Beth Thomas miała tylko roczek, gdy straciła matkę. Dziewczynka i jej brat zostali z ojcem, który miał im zapewnić opiekę. Okazało się jednak, że mężczyzna jest prawdziwym potworem! Od najmłodszych lat wykorzystywał swoje dzieci seksualnie. Gdy w końcu wyszło na jaw, że krzywdzi swoje pociechy to zostały mu one odebrane. W końcu rodzeństwo zostało adoptowane przez rodzinę zastępczą, która od początku bardzo ich kochała i robiła wszystko, aby niczego im nie brakowało. 


Wszystkim wydawało się, że życie dzieci w końcu trafiło na właściwe tory. Jednak w pewnym momencie Beth zaczęła mieć straszne koszmary. Śnił jej się mężczyzna, który "padał na nią i ranił ją częścią siebie."

 

Beth terroryzuje rodzinę i przyjaciół. 

Beth zaczęła mieć problemy ze snem oraz inaczej patrzyła na swoich adopcyjnych rodziców i brata. Stała się dla nich bardzo niemiła i brutalna. Jej agresja przybrała takie rozmiary, że dziewczynka zaczęła zabijać domowe zwierzęta. Masturbowała się też w miejscach publicznych i robiła to do chwili dopóki nie zaczynała krwawić! Rodzice adopcyjny zabrali Beth do psychologa, ponieważ nie radzili już sobie z dziewczynką. Rozmowa z dr Kenem Magidem może przerazić!

dr Magid: Czy Twoi rodzice się Ciebie boją? 
Beth: Tak.
dr Magid: Co byś z nimi zrobiła?
Beth: Zasztyletowałabym. 


Dr Ken Magid zdiagnozował u Beth Syndrom Zaburzenia Więzi, który sprawił, że dziewczynka nie była w stanie zbudować prawidłowych relacji z innymi ludźmi. Konieczne było umieszczenie dziewczynki w specjalnym ośrodku, aby nie zrobiła krzywdy sobie ani innym. Gdy po terapii potrafiła nad tym panować to zmniejszano nadzór nad nią. 

"Beth jest odizolowana od rodziny na skutek Syndromu Zaburzenia Więzi, która znajduje przyczynę przede wszystkim na kontroli, prześladowaniu i poniżaniu dzieci." – powiedział José Luis Cano Gil.


Beth Thomas udało się w końcu zaadoptować do życia w społeczeństwie. Jest teraz kobietą, która panuje nad swoim gniewem i zdaje sobie sprawę z tego, że jej czyny mogą mieć konsekwencje. Pracuje jako pielęgniarka, która pomaga dzieciom cierpiącym na Syndrom Zaburzenia Więzi. Dzięki temu, ze sama na to cierpiała wie, jaki ból czują i z czym się zmagają na co dzień. źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl
Udostępnij na Facebooku