Mowa nienawiści - czyli hejt w sieci. I love you hater!


10 miesięcy temu
Mowa nienawiści - czyli hejt w sieci. I love you hater!
FB Udostępnij na Facebooku
Hejt w sieci to coraz powszechniejsze zjawisko. Nie dotyczy on tylko osób z pierwszych stron gazet, ale także naszych żon, mężów, dzieci, czy partnerów. Sprite ruszył z kampanią "I love you hater"
Hejt to mowa nienawiści. Jego ofiarą może paść każdy. Najczęściej z hejtem spotykamy się w internecie. To tam zapominamy, że po drugiej stronie monitora też siedzi człowiek. Wrażliwy, uczuciowy, często niepewny siebie.
 
Ta globalna kampania przedstawia autentyczne komentarze skierowane do ludzi takich samych jak my. W końcu czy to że mężczyzna tańczy balet, a kobieta ma tatuaż to powód do hejtu? Kto nam dał prawo do oceniania innych? Często hejterzy to osoby, które same mają wiele kompleksów i stosując mowę nienawiści próbują się "podbudować". Hejt rodzi hejt. Gdy odpowiemy na atak w ten sam sposób dajemy "pożywkę" hejterowi. Jak zatem reagować na hejt?Sprite nakłania aby na hejt reagować miłością. Stąd też hasło kampanii " I love you hater". Najważniejsze to jednak uwierzyć w siebie! W końcu to jacy jesteśmy sprawia, że jesteśmy jedyni, niepowtarzalni. Po prostu wyjątkowi! I to jest właśnie w nas wszystkich cudowne!
 
Nie pozwólmy zatem, aby nieprzychylne komentarze sprawiły że zamkniemy się w sobie. Pamiętajmy, że wiele osób kocha nas właśnie za to że jesteśmy tacy, a nie inni. I żaden hejt nie zmieni uczuć tych którym na nas zależy do naszej osoby!

źródło: wirtualnemedia.pl | fotografie: portalspozywczy.pl
Udostępnij na Facebooku