Morderca z piekła rodem zabił rodzinę żony, bo się z nim rozwiodła! Został skazany na karę śmierci!

Małgorzata
ponad rok temu
Morderca z piekła rodem zabił rodzinę żony, bo się z nim rozwiodła! Został skazany na karę śmierci!
FB Udostępnij na Facebooku
Morderca z piekła rodem został skazany na karę śmierci w Stanach Zjednoczonych! Mężczyzna nie potrafił pogodzić się z odejściem żony i dlatego zabił ją i sześć osób z jej rodziny. Wśród nich były niewinne dzieci.

Kara śmierci dla prawdziwego zwyrodnialca. 

Sąd w Teksasie mógł wymierzyć tylko jeden wyrok - karę śmierci poprzez podanie zastrzyku. Ronald Lee Haskell początkowo miał spędzić za kratami resztę swojego życia, ale ława przysięgłych po burzliwych obradach podjęła inną decyzję. Prawnicy mordercy próbowali tłumaczyć, że mężczyzna jest chory psychicznie i że słyszy różne głosy w głowie. Właśnie to wszystko sprawiło, że brutalnie zamordował sześć osób. Na korzyść Haskella zeznawał jego brat, który powiedział przed sądem, że Ronald Lee wciąż ma w sobie dużo dobra


W 2014 roku potwór z Teksasu rozwiódł się ze swoją żoną. Kobieta czym prędzej wyprowadziła się z ich mieszkania, więc Haskell pojechał szukać jej u rodziny w Houston. Gdy nie chcieli mu powiedzieć, że jego była żona się ukrywa to wpadł w szał i zastrzelił sześć osób. Wśród jego ofiar było czworo dzieci, które miały zaledwie 13, 9, 7 i 4 latka. Z tej rzezi ocalało jedno dziecko, które zostało postrzelone w głowę i udawało, że nie żyje. Tylko to ocalałą Cassidy przed śmiercią. Była ona obecna na sali rozpraw, gdy sąd wydawał wyrok. 

"Przez ostatnie 5 lat chciałam wiedzieć czy żałujesz i co myślałeś, siedząc za kratami." – Cassidy zadała takie pytanie potworowi, który zabił jej najbliższych, a ją samą poważnie ranił. W odpowiedzi usłyszała, że tylko Bóg może mu pomóc. 

W rozmowie z dziennikarzami dziewczyna, która straciła rodziców i rodzeństwo powiedziała, że wyrok sądu jest dla niej satysfakcjonujący, bo Ronald Lee Haskell zasłużył na śmierć po tym, co zrobił. 

źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl, houstonchronicle.com

Zobacz także:

 
 
Udostępnij na Facebooku