Molestował swoją 12-letnią wnuczkę. Dziewczynka zaszła w ciążę!

Małgorzata
12 miesięcy temu
Molestował swoją 12-letnią wnuczkę. Dziewczynka zaszła w ciążę!
FB Udostępnij na Facebooku
Nikt nie przypuszczał, że życie Brave Charlotte Wade stanie się niespodziewanie koszmarem. Gdy dziewczynka miała zaledwie 5 lat bardzo spodobała się swojemu przybranemu dziadkowi, który mieszkał w Essex.

5-latka spodobała się dziadkowi. 

Przybrany dziadek 5-letniej Brave Charlotte Wade mieszkał na co dzień w Southend-on-Sea w Essex. Miejscowość ta była oddalona o ponad 300 km od domu, w którym dziewczynka mieszkała z rodzicami. Rodzice 5-latki byli przekonani, że mężczyzna bardzo kocha wnuczkę i lubi spędzać z nią czas, ponieważ bardzo często proponował, że może się nią opiekować. Dopiero po czasie okazało się, że był prawdziwym potworem


Nie było zadnych sygnałów, które mogłyby zaniepokoić rodziców Brave. Mężczyzna pytał dziewczynkę, czy widziała, jak całują się dorośli, czy podglądała kiedyś rodziców. Potem stwierdził, że pokaże jej, jak to robią, a po wszystkim prosił, aby nie mówiła nic rodzicom, bo to ich mała tajemnica. Po tym, jak pedofil upewnił się, że 5-latka będzie milczeć to posunął się o krok dalej... 


Mężczyzna, aby częściej krzywdzić dziewczynkę przeprowadził się nawet do tej samej miejscowości i spędzał z 5-latką coraz więcej czasu. Gdy rodzice zostawiali córkę z przybranym dziadkiem ten molestował Brave, a po siódmych urodzinach zaczął ją regularnie gwałcić. Był takim potworem, że nagrywał swój seks z małoletnią wnuczką. Gdy 7-latka zaczęła się buntować to krzywdził ją wkładając jej rączki do gorącej wody. Ponadto zagroził, że zabije jej braciszka. 


Gdy Brave skończyła 12 lat i stała się kobietą, mężczyzna zauważył, że Brave od 2 miesięcy nie miesiączkuje. Domyślił się, że nastolatka mogła zajść w ciążę, dlatego od razu kupił test ciążowy. Potwierdził się najgorszy scenariusz – Brave spodziewała się dziecka. Mężczyzna był przerażony. Wiedział, że to może go pogrążyć i musi zrobić wszystko, aby prawda nie wyszła na jaw.

"Przyszedł kolega dziadka i rzucił mnie na ziemię. Myślałam, że on też mnie zgwałci. Jednak on mnie złapał i trzymał, a dziadek wepchnął mi wieszak" – wyjawiła przerażona nastolatka. 

Brave była gwałcona przez 11 lat!

Ciążą nie przeraziła mężczyzny i nadal gwałcił wnuczkę. Jednak, gdy Brave miała 14 lat, dziadek pokłócił się z jej mamą i dostał zakaz na odwiedzanie Brave. Po latach dziewczynka opowiedziała o horrorze, jaki przeżyła
Dwa lata po zakończeniu gwałtów dziewczynka odważyła się wyznać to, co ją spotkało. W listopadzie 2016 roku poszła na policję i wyznała, że była gwałcona. Dzięki temu pedofil został zatrzymany i przyznał się do stawianych mu zarzutów.

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku