Modelka zginęła robiąc to, co kocha. Miała zaledwie 18 lat!

Małgorzata
3 tygodni temu
Modelka zginęła robiąc to, co kocha. Miała zaledwie 18 lat!
FB Udostępnij na Facebooku
Młoda Rosjanka, która zdobyła popularność dzięki modelingowi i prowadzeniu bloga zginęła w wypadku motocyklowym. Anastasia Tropitsel miała zaledwie osiemnaście lat!

Modelka straciła życie robiąc to, co kochała!

18-letnia Anastasia Tropitsel miała wszystko mimo młodego wieku - była piękna, sławna, bogata, szczęśliwie zakochana i miała pasję, której poświęcała cały swój wolny czas. Jednak właśnie ta pasja - jazda na motocyklu przerwała jej młode życie. 

 

Tuż po przerwie związanej z pandemią koronawirusa Anastasia poleciała z ukochanym na rajską wyspę Bali. Tego tragicznego dnia postanowiła wybrać się na wycieczkę na motocyklu. Przed przejażdżką nagrała krótki film, który opublikowała sieci, żeby pokazać swoim fanom.

Jak donoszą media, Anastasia Tropitsel jechała z prędkością ok. 80-100 kilometrów na godzinę. Podczas jazdy kierownica nagle zaczęła się trząść. Dziewczyna straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. W wyniku upadku doznała poważnego urazu głowy. 18-latka zmarła nim karetka pogotowia przyjechała na miejsce wypadku

Partner modelki - 30-letni Viktor Maydanovich pożegnał ją we wzruszających słowach. "Mojej kochanej dziewczynki nie ma już z nami. Proszę, drodzy przyjaciele, pomyślcie o niej dobrze na pożegnanie. To jest bardzo ważne" - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych. 


źródło: fakt.pl  I  fotografie: fakt.pl

Zobacz także:

1. Tragedia w rzece. Nie żyje ośmioro dzieci. Próbowały uratować koleżankę.
2. Rząd podnosi VAT na jedzenie. Od nowego miesiąca ceny pójdą w górę.
3. Dziewczynka przyszła na świat trzy miesiące po śmierci swojej mamy! Jej narodziny to prawdziwy cud!

 
 
Udostępnij na Facebooku