Michele Morrone jedzie do Hollywood?! Aktor "365 dni" dostał niezwykłą propozycję!

Małgorzata
8 miesięcy temu
Michele Morrone jedzie do Hollywood?! Aktor
FB Udostępnij na Facebooku
Po sukcesie, jaki odniosła ekranizacja książki Blanki Lipinskiej aktorzy grający w niej główne role stali się sławni. Teraz Michele Morrone otrzymał niezwykłą propozycję prosto z Hollywood! Zaskoczeni?

Niezwykła propozycja prosto z Hollywood!

Michele Morrone zasłynął dzięki głównej roli w filmie "365 dni", który jest ekranizacją książki Blanki Lipińskiej. Dzięki temu, że film pojawił się na "Netflixie" to został obejrzany przez widzów na całym świecie. Tym samym aktorzy grający w produkcji stali się naprawdę rozpoznawalni i sławni. Mimo, że krytycy są dla nich bezlitośni to fanów filmu nie brakuje. 


Media na całym świecie zwróciły się w stronę przystojnego Włocha, którego śledzi już ponad 7 mln fanów na Instagramie. Również filmowa Laura, czyli Anna-Maria Sieklucka cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Co ciekawe, jej profil obserwuje już ponad 2 mln followersów. 

Michele nie ukrywa, że rola w erotyku otworzyła przed nim wiele drzwi. Jak wyznał w wywiadzie z portalem TMZ, otrzymał propozycję, której nie mógł odrzucić.


Każdy aktor marzy o tym, by kręcić filmy w Hollywood. Ja właśnie dostałem odpowiednią propozycję i po prostu nie mam innego wyjścia. Muszę to zrobić” - powiedział tajemniczo Morrone.

Dodatkowo aktor nie może narzekać na brak pracy. Ostatnio został twarzą męskiej linii Dolce & Gabbana, czym oczywiście pochwalił się na swoim profilu na Instagramie.

A Wy, co o nim myślicie? Zrobi zawrotną karierę w Hollywood? 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, Instagram, jastrzabpost.pl

Zobacz także:

 
Udostępnij na Facebooku