Michał Wiśniewski zaskakuje! Poświęca bardzo wiele dla swojej wybranki.


ponad rok temu
Michał Wiśniewski zaskakuje! Poświęca bardzo wiele dla swojej wybranki.
FB Udostępnij na Facebooku
Michał Wiśniewski, choć jeszcze nie rozwiódł się ze swoją żoną, już zdążył wpaść w ramiona nowo poznanej kobiety. Jego problemy finansowe i liczne zadłużenia, całkowicie nie przeszkadzają mu w rozpieszczaniu swojej nowej kochanki. Zakochany muzyk zafundował kobiecie randkę, której z pewnością nie zapomni do końca swojego życia.

 
Nowe zdjęcia pary podsycają dyskusje w internecie. Wszystko wskazuje na to, że tym razem relacja ta jest bardzo poważna. Ukochana Wiśniewskiego miała się do niego juz wprowadzić, mimo, że ich związek trwa od niedawna. 

Michał odstawił na bok romantyczne spacery, czy kolacje przy świecach. poszedł na całość, a jego ukochana długo nie zapomni tej randki. 
Muzyk zaprosił Paulinę na koncert Bon Jovi, który odbył się na Stadionie Narodowym, gdzie zorganizował dla niej kolację. Choć organizacja tego pomysłu jest bardzo kosztowna, widać muzyk nie zważa na swoje problemy finansowe, i ponad to stawia szczęście ukochanej. Wydaje się, że relacja ta jest bardzo poważna, jednak zważając na fakt bujnego życia miłosnego Wiśniewskiego, trudno oceniać ten związek

Kim jest jego ukochana?

Wiadomo, że poznali się na portalu randkowym, jednak początkowo nie mieli w planach poważniejszej relacji. Jednak zaiskrzyć miało juz na pierwszym spotkaniu. Kobieta podobno wprowadziła się do willi Wiśniewskiego wraz z czwórką swoich dzieci. Pojawiły się również informację że wokalista ma zamiar przyspieszyć rozwód z Dominiką Tajner. 
 

 

Źródło: Pikio.pl 

Udostępnij na Facebooku