Michał Wiśniewski rozwodzi się z żoną, bo choruje na depresję?! Dominika Tajner wyjawia tajemnice!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Michał Wiśniewski rozwodzi się z żoną, bo choruje na depresję?! Dominika Tajner wyjawia tajemnice!
FB Udostępnij na Facebooku
O rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zrobiło się głośno jakiś czas temu. Para nie opowiadała publicznie o powodach swojego rozstania jednak w udzielonym "Vivie!" wywiadzie Tajner postanowiła wyjawić wszystkie sekrety. Czeka nas publiczne pranie brudów?
Dominika Tajner już po otrzymaniu od męża informacji o rozwodzie przyznała, że jest tym faktem naprawdę zaskoczona. W najnowszym numerze "Vivy!" zdecydowała się opowiedzieć więcej o tym, co ją spotkało i dlaczego wokalista podjął decyzję o rozstaniu. Okazuje się, że małżeństwo żyje w kryzysie od trzech lat!

"Ma w sobie autodestrukcję i potrafi siebie tak mocno skarcić, że to aż nie do wiary. Co z tego jednak, skoro jest absolutnie w sobie zakochany. Zawsze winien jest ktoś, a nie on. Na wiele rzeczy przymykałam oko, ponieważ za bardzo go kochałam. Nie mam żadnych pretensji do Michała, bo to ja zapomniałam o sobie. I to był powód mojej ciężkiej depresji. A Michał jej nie udźwignął. Nasze życie uległo wtedy ogromnej zmianie. Nie mogłam już tyle z siebie dawać co wcześniej. Te ostatnie trzy lata były właściwie odchodzeniem od siebie" - wyjawiła.


Według Dominiki Michał zadecydował o rozwodzie, bo nie poradził się z depresją, na którą od dłuższego czasu choruje jego żona. Dodatkowo piosenkarz jest przekonany, że jego czwarta małżonka chorobę sobie... wymyśliła.


"-Wiedział, ale dla niego to nie jest choroba. Poszedł ze mną do psychologa nawet, ale zawsze twierdził, że to choroba wymyślona. Tymczasem ja rano nie mogłam się podnieść z łóżka i miewałam stany kompletnego wyłączenia się z życia. Nie było to zmęczenie czy brak żelaza, tylko coś, co wymagało pomocy specjalisty. Pierwszy raz o tym wspominam. I nie wstydzę się tego. Fachowiec mi pomógł – teraz nie mam już takiego problemu, mocno stoję na nogach" - powiedziała zmartwiona.

Wyjawiła, że chodzili na terapię małżeńską, ale nie pomogło im to. 

Myślicie, że niedługo dowiemy się czegoś więcej?źródło: gwiazdy.wp.pl  I  fotografie: gwiazdy.wp.pl, jastrzabpost.pl
Udostępnij na Facebooku