Michał Wiśniewski potwierdza! Szykuje się do piątego ślubu z ukochaną Pauliną!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Michał Wiśniewski potwierdza! Szykuje się do piątego ślubu z ukochaną Pauliną!
FB Udostępnij na Facebooku
Michał Wiśniewski pojawił się w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zaskoczył wszystkich odpowiedzią na jedno z zadanych mu pytań. Tym samym potwierdził, że szykuje się do piątego ślubu z nową ukochaną, Pauliną.
Michał Wiśniewski ślubował już czterem kobietom miłość do grobowej deski i zapewniał, ze każda jest tą jedyną. Wszystkie jego małżeństwa kończyły się jednak rozwodami. Dopiero co w 2019 roku rozstał się z Dominiką Tajner, a już szykuje się do ślubu numer pięć! Musimy przyznać, że wokalista "Ich Troje" ma zawrotne tempo jeśli chodzi o znajdywanie kolejnych żon!


Michał dotąd nie komentował doniesień plotkarskich portali, ale tym razem zdobył się na wyznanie, które zaskoczyło niejedną osobę, która wątpiła w to, ze Wiśniewski zamierza po raz piąty stanąć na ślubnym kobiercu. To właśnie w "Pytaniu na śniadanie" zdradził, ze szykuje się do ślubu. 


"A ten Wiśniewski, co za chwilę będzie miał piątą żonę, czy on ma prawo do miłości?" – spytał siedząc na kanapie. 

Nie jest sekretem, że Wiśniewski po rozwodzie z Tajner dość szybko związał się z tajemniczą Pauliną. Para poznała się za pomocą aplikacji randkowej. Uczucie, które ich połączyło było tak ogromne, że zakochani od razu z sobą zamieszkali! 


Gratulujemy i mamy nadzieję, że szóstego rozwodu nie będzie!

źródło: jastrzabpost.pl  I  fotografie: jastrzabpost.pl
 
Udostępnij na Facebooku