Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem?! Które to już jego dziecko?!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Michał Wiśniewski ponownie zostanie ojcem?! Które to już jego dziecko?!
FB Udostępnij na Facebooku
Do mediów wyciekła informacja, która zaskoczy z pewnością niejedną osobę. Michał Wiśniewski dopiero co rozstał się ze swoją żoną, Dominiką Tajner, a teraz okazuje się, że... po raz kolejny zostanie ojcem! To będzie piąte dziecko wokalisty.
Piosenkarz ma już czwórkę dzieci: 17-letniego Xaviera, 16-letnią Fabienne, 12-letnią Etiennette oraz 11-letnią Vivienne. Teraz na świecie ma się pojawić piąte dziecko Wiśniewskiego. 


Magda Femme, która była wokalistą zespołu "Ich Troje" była pierwszą żoną Wiśniewskiego. Jednak fani nie od razu dowiedzieli się o tym, że wokalistów coś łączy. Ich małżeństwo przez kilka lat było pilnie strzeżoną tajemnicą w związku z coraz większą popularnością "Ich Troje". Kolejną żoną Michała była Mandaryna, czyli Marta Wiśniewska. To właśnie z nią ma dwójkę najstarszych dzieci: Xaviera i Fabienne. Trzecią żoną, z którą Wiśniewski ma również dwójkę dzieci była kolejna wokalistka "Ich Troje", Ania Świątczak. Z obecną żoną, Dominiką Tajner wokalista nie doczekał się dziecka. Teraz okazuje się, że nie próżnował po rozstaniu i już niedługo ponownie zostanie tatą!
 
Myślicie, że jakie imię tym razem otrzyma pociecha czerwonowłosego piosenkarza?


źródło: wp.pl  I  fotografie: wp.pl
Udostępnij na Facebooku