Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?! Jego żona spodziewa się ich pierwszego dziecka!

Małgorzata
9 miesięcy temu
Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?! Jego żona spodziewa się ich pierwszego dziecka!
FB Udostępnij na Facebooku
Media w Polsce rozpisują się, że piąta żona Michała Wiśniewskiego jest w ciąży!

Michał Wiśniewski znowu zostanie ojcem? 

Michał Wiśniewski nigdy nie ukrywał, że prowadzi bogate życie uczuciowe i niedługo po rozstaniu z czwartą żoną, Dominiką Tajner związał się z tajemniczą Pauliną. Od razu zapowiedział, że jego nowa ukochana jest spoza show-biznesu i nie ma żadnego parcia na szkło. Piosenkarz już pięć razy ślubował dozgonną miłość pięciu różnym kobietom. 

 

Niestety, zawsze coś sprawiało, że mu się nie udawało. Kilka miesięcy temu lider zespołu "Ich Troje" po raz piąty stanął przed ołtarzem. Wybranką muzyka okazała się 35-letnia Paulina, którą poznał na portalu randkowym

Kobieta ma już czworo dzieci, tak samo, jak Wiśniewski. Wokalista wyznał, że tym razem nie zamierza publicznie pojawiać się z żoną, ponieważ zależy mu na tym, aby pozostała osobą prywatną. Wystarczy, ze on jest rozpoznawalny.

W wywiadach muzyk zaznaczył, że jego wybranka nie jest typem osoby, która ma parcie na szkło. Teraz wygląda na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy. 

Teraz "Pudelek" poinformował, że Wiśniewskiego z żoną widziano w drodze do lokalu wyborczego. Wzrok wszystkich skupił się na zaokrąglonym brzuchu kobiety. Osoba z bliskiego otoczenia gwiazdora wyznała, że Paulina Wiśniewska jest w czwartym - piątym miesiącu ciąży. Zakochani są bardzo szczęśliwi i nie mogą się doczekać, gdy na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. 

źródło: pomponik.pl  I  fotografie: pomponik.pl, fakt.pl

Zobacz także:

1. Kinga Duda nie zagłosowała w wyborach?! Miała problemy!
2. Sebastian Karpiel-Bułecka wciąż nie może się pogodzić ze stratą bliskiej osoby!
3. Anja Rubik ponownie kusi! Tym razem pokazała się w reklamie lodów!

Udostępnij na Facebooku