Michał Wiśniewski nie zamierza wracać do Dominiki Tajner? Ma już nową dziewczynę.


ponad rok temu
Michał Wiśniewski nie zamierza wracać do Dominiki Tajner?  Ma już nową dziewczynę.
FB Udostępnij na Facebooku
To stało się faktem! Michał Wiśniewski nie ma zamiaru wracać do Dominiki Tajner, a wszystko za sprawą nowej miłości. Muzyk jest zakochany w kobiecie, która ma 4 dzieci z poprzedniego związku. Czy tym razem nowy związek ma sznase na powodzenie?
Osoba znająca Michała Wiśniewskiego ujawniła parę szczegółów z jego życia. Opowiedział kim jest nowa muza Wiśniewskiego :

Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi -powiedział 

Nowa dziewczyna Wiśniewskiego ma już 4 dzieci z poprzedniego małżeństwa, czyli dokładnie tyle samo co ma wokalista zespołu „Ich Troje”. Kobieta ma na imię Paulina, i jak donoszą media, już zamieszkała wraz ze swoimi dziećmi w wilii  Wiśniewskiego.

 

 

Pierwsze spotkanie 

Para poznała się przez internet, gdzie wspólnie wymieniali się swoimi doświadczeniami z życia. Rozmawiali o muzyce, rodzinie i swoich pasjach. Ich związek powstał bardzo szybko, ponieważ oboje niemal od razu poczuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. 


 

Relacja ta jest dużym zaskoczeniem, ponieważ Michał nie zakończył jeszcze małżeństwa z poprzednią partnerką- Dominiką Tajner. 

 


 
Czy nowy związek muzyka ma szanse na powodzenie? Czy tym razem artysta spotkał miłość życia?
Źródło: Fakt.pl 
Udostępnij na Facebooku