Mężczyzna wykopał grób dla swojej córki, bo chciał żeby się... przyzwyczaiła!

Małgorzata
ponad rok temu
Mężczyzna wykopał grób dla swojej córki, bo chciał żeby się... przyzwyczaiła!
FB Udostępnij na Facebooku
Mężczyzna codziennie bawił się z córką w grobie, który kilka dni wcześniej dla niej wykopał. Powód, dla którego to zrobił łamie serca i wywołuje potok łez.

Zabawa w grobie wykopanym dla córki. 

Mężczyzna codziennie bawił się z córką w grobie, który wykopał dla niej kilka dni wcześniej. Zrobił to, bo chciał, aby jego 2-letnie dziecko się do niego przyzwyczaiło. Wszystko to z powodu smutnej, rodzinnej historii farmera mieszkającego w Chinach. Mężczyzna był pewny, że w ten sposób pomoże swojej córeczce


Zhang Liyong, to mieszkający w Chinach farmer, który wiódł ze swoimi najbliższymi spokojne i skromne życie. Wszystko jednak zmieniło się w chwili narodzin jego córki. Wtedy zaczął się prawdziwy koszmar. Xinlei urodziła się poważnie chora a w drugim miesiącu jej życia lekarze powiedzieli rodzicom, ze dziewczynka cierpi na talasemię.

Rodzina była uboga, ale mimo to rodzice postanowili wziąć kredyt, aby opłacić leczenie 2-latki. Niestety pieniądze bardzo szybko się skończyły, a żaden bank nie chcial dać im kolejnego kredytu. Małżeństwo postanowiło, że postarają się o drugie dziecko, aby lekarze mogli skorzystać z krwi pępowinowej noworodka. Niestety, przeszkodą dla nich wciąż był brak pieniędzy. 


Gdy do farmera dotarło, że jego córeczka nie ma szans na przeżycie postanowił wykopać dla niej grób. Codziennie bawił się z nią w grobie, aby pogodzić ją ze strachem i śmiercią, która zbliżała się do niej nieubłaganie. Był przekonany, ze to jedyny sposób, aby pomóc 2-latce. 

Ta straszna historia rodziny farmera została nagłośniona dzięki chińskim mediom. Dzięki nim zebrano odpowiednią ilość środków, aby opłacić leczenia dziecka i pospłacać długi zaciągnięte przez rodzinę. Farmer i jego żona byli naprawdę szczęśliwi i wdzięczni wszystkim darczyńcom. Teraz ich córka ma szansę żyć długo i szczęśliwie. 

źródło: pikio.pl  I  fotografie: pikio.pl

Zobacz także:

1. Rodzina zgłosiła na policji zaginięcie 16-latki! Jej ciało odnaleziono zaledwie 20 minut później.
2. Agnieszka Woźniak-Starak przygotowuje się do ślubu! Co za wiadomość!
3. Zarażona koronawirusem pielęgniarka popełniła samobójstwo!

 
Udostępnij na Facebooku