Mężczyzna przez 23 lata wykorzystywał swoją córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci!

Małgorzata
ponad rok temu
Mężczyzna przez 23 lata wykorzystywał swoją córkę. Urodziła mu czwórkę dzieci!
FB Udostępnij na Facebooku
W Argentynie na światło dzienne wyszła relacja, która od razu została potępiona przez społeczeństwo. Ojciec prze 23 lata gwałcił swoją córkę, która w wyniku tego urodziła czwórkę dzieci.
Argentyna wciąż nie może dojść do siebie po tym, jak odkryto, że Hugo Victor A. przez 23 lata wykorzystywał seksualnie swoją córkę, Natalie. 32-letnia teraz kobieta miała dosłownie piekło na ziemi, bo była przetrzymywana i krzywdzona przez człowieka, który powinien jej zapewnić bezpieczeństwo i spokój. Natalie urodziła swojemu ojcu czwórkę dzieci. To właśnie 32-latka nie wytrzymała ciągłego upokorzenia i więzienia i zgłosiła sprawę na policję. 


57-letni mężczyzna przez 23 lata więził i gwałcił swoją córkę, Natalie. Horror kobiety zaczął się gdy miała zaledwie 8 lat. Pierwszy raz wykorzystana została, gdy miała tylko 9 lat. Od tego dnia mężczyzna, który był jej ojcem regularnie ją gwałcił. Gdy urodziła 57-latkowi czwórkę dzieci to straszył ją, że jeśli powie o tym komukolwiek to zrani jej pociechy.


"Cały czas mi groził, bez ustanku bałam się o swoje życie. Powiedział, że mnie zabije, jeśli cokolwiek opowiem. Teraz boję się o życie swoje i moich dzieci ponieważ rodzeństwo mojego ojca zaczęło mi grozić, każą mi wycofać moje zeznania przeciwko niemu. Ich nie interesuje to, co mi się stało." - powiedziała funkcjonariuszom policji. 

Dzieci kobiet i jej ojca mają 11, 13, 17 i 19 lat. Oprawcy za to, co zrobił, grozi od 10 do 35 lat więzienia. według nas to oburzająco niska kara za to, że zniszczył życie własnej córce. 
źródło: planeta.pl  I  fotografie: planeta.pl 
 
 
Udostępnij na Facebooku