Mężczyzna oświadczył się... silikonowej lalce! Zapewnia, że nie wyobraża sobie bez niej życia.

Małgorzata
ponad rok temu
Mężczyzna oświadczył się... silikonowej lalce! Zapewnia, że nie wyobraża sobie bez niej życia.
FB Udostępnij na Facebooku
Yuri Tolochko to kulturysta z Kazachstanu, który za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawił, że... oświadczył się silikonowej lalce, bez której nie wyobraża sobie życia.
Yuri należy do szczęściarzy - trafił w swoim życiu na idealną kobietę - blondynkę (chociaż kolor zmienia dość często) o dużych ustach, świetnej figurze i seksownej pupie. Do tego nie zabrania mu wyjść z kumplami na piwo, nie kłóci się z nim i jest gotowa spełniać jego zachcianki. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to prawda. Tyle, że partnerką kulturysty z Kazachstanu została... silikonowa lalka!


Co prawda Yuri zaprzecza, że ich związek jest aż tak idealny i mówi, że Margo też potrafi się sprzeciwiać to wszystko to wydaje się być niemożliwym dla obserwatorów.  

Para poznała się 8 miesięcy temu. Yuri opowiada, jak uratował Margo przed… pracą kelnerki. Według niego pracodawca źle traktował jego teraz już partnerkę, chociaż Yuri nie precyzuje, co dokładnie to znaczy w tym przypadku.

Co prawda określenie „plastikowa lala” brzmi raczej obraźliwie, to Margo z pewnością nie czuje się dotknięta. Złośliwi stwierdziliby, że Margo w ogóle nie powinna czuć… niczego. Ale Youri twierdzi coś zupełnie innego. 


Kulturysta zapewnia, że jego narzeczona ma duszę i jest wspaniałą osobą. Mężczyzna z przejęciem mówi, że gdy pokazał ukochaną światu i wylała się na nią fala krytyki, Margo miała z tego powodu wiele kompleksów, co skończyło się… poprawkami u chirurga plastycznego.

Yuri wspierał ją również tam.


Para często spędza czas w publicznych miejscach - chodzą razem do klubów, restauracji i kina. Kulturysta nie planuje ukrywać wybranki swojego serca i na każdym kroku zapewnia, że jest ona sensem jego życia i największą miłością. 

Chociaż wiele osób na ten widok puka się w czoło, Yuri nie jest ani pierwszym, ani jedynym mężczyzną, który związał się z sex-lalką. Jednak czy taki związek może zagwarantować mu szczęście? 

Moda na silikonowe lalki zawładnęła światem. W Japonii takie partnerki to absolutny hit. Nie marudzą, nie opuszczają, nie zdradzają. Można je przebierać, jak się chce, czesać, a nawet… uprawiać z nimi seks. O ile komuś odpowiada dość pasywna partnerka.
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl 

Udostępnij na Facebooku