Mężczyzna mieszka ze szczątkami swojej małżonki! Nie umie się z nią rozstać!

Małgorzata
1 miesięcy temu
Mężczyzna mieszka ze szczątkami swojej małżonki! Nie umie się z nią rozstać!
FB Udostępnij na Facebooku
Historia Le Vana opowiada o wiecznym uczuciu, który nie skończyło się nawet po śmierci oraz o obezwładniającej tęsknocie, która nie pozwala na pochowanie ukochanej kobiety.

Historia Le Vana i jego żony.

W 1975 roku Le Van wziął ślub z dziewczyną, której praktycznie nie znał. W Wietnamie panuje bowiem tradycja, która pozwala rodzicom na wybranie małżonków i zorganizowanie im uroczystości zaślubin. To właśnie wtedy przyszli małżonkowie się poznają. Jednak z upływem czasu mężczyzna zakochiwał się w swojej żonie, a ona odwzajemniła jego uczucia. Tworzyli szczęśliwą i piękną parę. Nie wyobrażali sobie świata bez siebie i byli wdzięczni swoim rodzicom, że ich sobie wybrali. 


W 2003 roku niespodziewanie ukochana Le Vana zmarła. Mężczyzna pogrążył się w żałobie.Zorganizowano pogrzeb i pochowano trumnę na lokalnym cmentarzu. Mężczyzna nie mógł się pogodzić z odejściem żony i całe dnie spędzał siedząc przy jej grobie. Zdarzyło się nawet, że spał na cmentarzu i dzieci musiały go stamtąd zabierać. 

 
To właśnie pewnej takiej nocy Le Van wpadł na szalony i jednocześnie przerażający pomysł. Postanowił, że wykona gipsowy posąg i umieści w nim szczątki swojej małżonki. Jak pomyślał tak zrobił. Pod osłoną nocy udał się na cmentarz i rozkopał grób żony, a z trumny wyciągnął jej szczątki i umieścił je w posągu. 


Przez 16 lat Le Van spał z posągiem, w którym znajdowały się szczątki ukochanej żony. Nie wyobrażał sobie, ze mógłby sam leżeć w łóżku. 


Najbliżsi Wietnamczyka byli przerażeni, gdy dowiedzieli się, co zrobił. Próbowali rozmawiać z mężczyzną, zgłosili nawet sprawę do władz, ale nic nie zadziałało. Le Van z kolei zapewniał ich, że odłoży szczątki żony do grobu i tak w kółko. Jednak nigdy tego nie zrobił i wciąż zasypia przy jej szczątkach. 

Le Van dba o zmarłą małżonkę. Codziennie ją przebiera, robi jej makijaż i kupuje nowe ubrania, bo chce żeby pięknie wyglądała. Robi wszystko, aby rozpieszczać ukochaną nawet po śmierci. źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com 

 

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku