Meghan Markle uciekła z Londynu! Harry został tam sam!

Małgorzata
7 miesięcy temu
Meghan Markle uciekła z Londynu! Harry został tam sam!
FB Udostępnij na Facebooku
Z Wielkiej Brytanii napływają kolejne, niepokojące wieści. Podobno Meghan Markle spakowała siebie i Archiego i opuściła Wielką Brytanię. Książę Harry został sam, a królowa Elżbieta wezwała wnuka wraz z jego niepokorną żoną na dywanik. Sam będzie musiał stawić czoła babci.
We wtorkowy wieczór Sussexowie zaskoczyli wszystkich publikując na Instagramie oświadczenie, w którym powiadomili cały świat, że rezygnują z pełnienia wysokich funkcji w rodzinie królewskiej, pragną zacząć nowy rozdział i sami będą zarabiać na swoje utrzymanie. 

Podobno Królowa Elżbieta dowiedziała się o wszystkim z mediów i jest wściekła na wnuka i jego żonę. Wezwała ich na dywanik, ale Meghan zdążyła już z synkiem opuścić Anglię i przebywa teraz w Kanadzie. Harry będzie musiał sam spotkać się z rozzłoszczoną babcią. 


Meghan i Harry już od połowy grudnia przebywali w Kanadzie, gdzie wspólnie z synkiem spędzili Boże Narodzenie i powitali Nowy Rok. Już wtedy zaczęto plotkować o ogromnym rozłamie w rodzinie królewskiej. Nikt jednak nie podejrzewał, że Sussexowie zdecydują się na taki krok! 


Teraz na jaw wyszło, ze 8-miesięczny Archie nie przybył z rodzicami do Wielkiej Brytanii, gdzie wrócili w ramach delegacji. Został z nianią i młoda mama postanowiła czym prędzej dołączyć do swojego dziecka. Mówi się, że takie postępowanie Meghan nie polepszy jej sytuacji na dworze. Tym bardziej, ze Harry sam musi udać się na spotkanie do królowej. 


Teraz wszyscy zastanawiają się, co dalej będą robić Meghan i Harry i czy młody książę udźwignie samotnie konfrontację z Królową oraz ze swoją rodziną. 
źródło: o2.pl  I  fotografie: onet.pl, pomponik.pl, 
 
Udostępnij na Facebooku