Meghan Markle poleciała na US Open bez męża i syna! Została złapana przez paparazzi!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Meghan Markle poleciała na US Open bez męża i syna! Została złapana przez paparazzi!
FB Udostępnij na Facebooku
Meghan Markle niespodziewanie zdecydowała się na podróż do Stanów Zjednoczonych, gdzie jej przyjaciółka, Selena Williams dostała się do finału US Open. Księżna Sussex do Nowego Yorku wybrała się sama zostawiając maleńkiego Archiego pod opieką taty.
Meghan w sobotę niespodziewanie przyleciała do Nowego Jorku. Decyzja o podróży do USA została podjęta w chwili, gdy Selena Williams dostała się do finału US Open. Panie się przyjaźnią, więc żona Harrego postanowiła osobiście pogratulować przyjaciółce sukcesu. Tym razem jednak Meghan zdecydowała się na lot liniami rejsowymi. 


Księżna tuż po wylądowaniu przebrała się jedynie i od razu wybrała się na korty, gdzie starała się nie wyróżniać wśród publiczności. Na tę okazję wybrała dżinsową sukienkę i szary płaszczyk. Jednak chyba jej się to nie udało, bo od razu wypatrzyli ją paparazzi.


Decyzja Meghan o spontanicznym locie do USA zwłaszcza, gdy jeszcze jest na urlopie macierzyńskim po raz kolejny podzieliła Brytyjczyków. Jedni mówią, że księżna Kate nigdy nie zostawiłaby maleńkich dzieci samych, a Meghan po raz kolejny próbuje działać po swojemu nie zwracając uwagi na panujące na Dworze zwyczaje. Inni z kolei są za tym żeby młode mamy mogły same wybrać się w podróż, aby odpocząć od spoczywających na nich obowiązków. 
Ciekawe, co na to wszystko Królowa...

źródło: plotek.pl  I  fotografie: plotek.pl, people
Udostępnij na Facebooku