Meghan Markle jest złą matką? Właśnie została skrytykowana za... Będziecie zszokowani!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Meghan Markle jest złą matką? Właśnie została skrytykowana za... Będziecie zszokowani!
FB Udostępnij na Facebooku
Meghan i Harry postanowili odizolować się od rodziny królewskiej, ponieważ chcieli mieć więcej spokoju i wychowywać Archie'go z dala od zgiełku i mediów. Tymczasem stali się numerem jeden dla paparazzich, którzy najchętniej śledziliby kazdy ich krok! Teraz internauci stwierdzili, że Meghan jest złą matką i nie wie, jak prawidłowo nosić własne dziecko!
Media patrzą teraz na każdy krok Meghan i Harry'ego, ale to przede wszystkim była aktorka jest dla nich łakomym kąskiem. W przeciwieństwie do księżnej Kate u Meghan wszyscy szukają jej wpadek i pomyłek. Teraz zdjęcia z jej spaceru z Archiem stały się powodem, dla którego na byłą księżną wylała się fala krytyki!


W mediach pojawiły się bowiem zdjęcia, na których widać Meghan, jak spaceruje z synkiem i dwoma psami. Archie jest włożony do krytykowanego na całym świecie "wisiadła". 


Pod zdjęciem od razu pojawiło się wiele krytycznych komentarzy:

"Proszę, pokażcie Meghan, jak prawidłowo nosi się nosidełko zanim biedny mały Archie wypadnie."
 
"Niesie to dziecko jak worek ziemniaków."
 
"I ona nazywa siebie matką?!"

 

Nie tylko internauci są krytyczni wobec tego, jak Megan nosi dziecko. Chociaż Archi ma nosidło Ergo 360 Omni za prawie 800 zł, to istotny jest sposób, w jaki się z niego korzysta.

Według specjalistów, długotrwałe noszenie dziecka, tak jak robi to Megan, negatywnie wpływa na jego stawy biodrowe, postawę i kręgosłup.

Myślicie, że mają rację?
źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku