Meghan Markle bardzo zmieniła się po przeprowadzce! Ludzie jej nie poznają!

Małgorzata
2 miesięcy temu
Meghan Markle bardzo zmieniła się po przeprowadzce! Ludzie jej nie poznają!
FB Udostępnij na Facebooku
29 kwietnia Meghan Markle wzięła udział w wideokonferencji, która została zorganizowana przez organizację charytatywną. Mało kto zwrócił uwagę na jej słowa, ponieważ wszyscy wpatrywali się w twarz byłej księżnej! Co się z nią stało?!

Życie Meghan po przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych. 

19 maja minął dwa lata od kąd Megan Markle oficjalnie stała się członkiem rodziny królewskiej. Nie była jednak w tej rodzinie zbyt długo, ponieważ 8 stycznia 2020 roku razem z Harrym poinformowała cały świat, że rezygnują z obowiązków królewskich oraz wszystkich przywilejów, jakie się z tym wiążą. Wspólnie postanowili, że rozpoczną życie na swój własny koszt i będą żyć na dwóch kontynentach - w Wielkiej Brytanii oraz w Stanach Zjednoczonych. 

Małżeństwo najpierw przeniosło się do Kanady, gdzie liczyli na życie z dala od wścibskich mediów, które od początku ich prześladowały. W końcu Meghan miała za sobą starcie z brytyjskim tabloidem, który według księżnej wypisywał na jej temat różne kłamstwa. Dziennikarze zrobili bowiem z byłej aktorki drugą z najbardziej nielubianych osób z rodziny królewskiej


Nagonka mediów na nowego członka rodziny królewskiej bardzo uderzyła w Harry'ego, który nie mógł znieść tego, co tabloidy robią z jego żoną. W rozmowie z dziennikarzami wyznał, że wraca do niego trauma, ponieważ paparazzi prześladują jego małżonkę tak, jak zaszczuły jego matkę i doprowadziły tym samym do jej śmierci

Czemu twarz Meghan wygląda inaczej? 

Media na całym świecie rozpisują się, że po przeprowadzce Meghan i Harry postanowili utrzymywać się poprzez pokazywanie się na imprezach i uśmiechanie do miliarderów. Nikt nie wie ile w tym jest prawdy, ale przez koronawirus małżeństwo musiało zamknąć się w domu z synkiem. Ostatnio o Meghan zrobiło się głośno, gdy wzięła udział w wideokonferencji zorganizowanej przez organizację charytatywną Smart Works. Pojawienie się byłej księżnej wywołało duże zamieszanie zwłaszcza, że Markle wygląda teraz zupełnie inaczej!
 
 

 

Internauci byli dla niej bezlitośni twierdząc, że wygląda nienaturalnie i zupełnie inaczej niż, gdy będąc na Dworze Królewskim próbowała wszystkim udowodnić, ze jest naturalną osobą. Teraz według nich jest sztuczna, a jej twarz wygląda, jak po operacji plastycznej! 

Zgadzacie się z nimi?

źródło: popularne.pl  I  fotografie: popularne.pl, fakt.pl

Zobacz także:

1. Zignorowała fakt że jest zakażona i poszła na zakupy. Trafiła do aresztu i prędko z niego nie wyjdzie.
2. ''Karty wyborcze'' porozrzucane na ulicy. Policja bada sprawę.
3. Chcieli się pozbyć psa, więc go skatowali i zostawili na pewną śmierć.

 
 
Udostępnij na Facebooku