Meghan i Harry chcą wziąć drugi ślub! Wiadomo, gdzie odbędzie się ceremonia!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Meghan i Harry chcą wziąć drugi ślub! Wiadomo, gdzie odbędzie się ceremonia!
FB Udostępnij na Facebooku
A to news! Meghan Markle i Harry planują wziąć ślub po raz drugi! Na tę uroczystość chcą zaprosić m.in. Eltona Johna z mężem, Jennifer Lopez oraz Beyonce. Co na to wszystko powie rodzina królewska? Zostaną zaproszeni?

Ślubem Meghan i Harry'ego żył cały świat!

19 maja 2018 roku aktorka Meghan Markle i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu. Ich ślub nie bez powodu nazwany był królewskim, ponieważ pełny był przepychu i rozmachu. Dozgonną miłość przysięgli sobie na zamku w Windsorze, a na Młodą Parę patrzył cały świat


Od tamtego wyjątkowego dla nich dnia minęły dwa lata. Zakochani doczekali się upragnionego syna, Archie'go i zrezygnowali z pełnienia obowiązków przynależnych członkom rodziny królewskiej. Postanowili, że razem zaczną nowe życie z dala od Wielkiej Brytanii i przenieśli się za ocean. Tym samym zrezygnowali również z utrzymywania się ze środków podatników i zdecydowali się żyć na własny rachunek. Tym krokiem zaskoczyli cały świat. Sussexowie zamieszkali więc w Los Angeles, mieście bardzo bliskim sercu Meghan

 

Meghan i Harry chcą zorganizować drugi ślub!

Jak donosi jeden z amerykańskich tabloidów Sussexowie postanowili pobrać się po raz drugi. Tym razem uroczystość miałaby miejsce w Los Angeles i pojawiłoby się na niej wiele sławnych osób z ich obecnego otoczenia. 

"Będzie to symbolizować zupełnie nowy początek zarówno pod względem praktycznym, jak i duchowym. Oczywiście może to zdenerwować członków rodziny królewskiej, ale ten nowy początek jest ważny dla obojga."

Mówi się, że Meghan i Harry planują naprawdę gigantyczną uroczystość, która odbędzie się nad oceanem, a wszyscy obecni na ślubie, łącznie z Młodą Parą wystąpią boso. Wśród zaproszonych osób znajdą się Angelina Jolie, Elton John, Beyonce, Jay-Z, George i Amal Clooney czy Jennifer Lopez.


Spekuluje się, że Meghan chce zorganizować taką uroczystość, aby Harry dostał pozwolenie na pracę w Stanach Zjednoczonych. Dzięki ślubowi w USA Harry otrzyma wizę, co ułatwi mu życie w Los Angeles. Myślicie, że rzeczywiście o to chodzi? 

źródło: popularne.pl  I  fotografie: pudelek.pl, fakt.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku