Mąż zostawił ją z szóstką dzieci! Później odkryła coś szokującego w samochodzie!

Małgorzata
11 miesięcy temu
Mąż zostawił ją z szóstką dzieci! Później odkryła coś szokującego w samochodzie!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewien mężczyzna zostawił swoją rodzinę, kobietę i szóstkę dzieci. Nie interesowało go, czy mają środki do życia oraz jak im się wiedzie. Porzucona kobieta szybko znalazła pracę, ale i tak ledwo udawało jej się wiązać koniec z końcem. Gdy była już całkowicie wyczerpana dokonała niesamowitego odkrycia na tylnym siedzeniu starego samochodu!
Kobieta postanowiła opowiedzieć historię, która przytrafiła jej się w latach 60. Jej małżonek porzucił rodzinę i nie interesował się jej losem. Kobieta pracowała, ale i tak było jej ciężko wiązać koniec z końcem. Przy szóstce dzieci praca była nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, ze z wypłaty niewiele zostawało, bo połowę dawała opiekunce, która zostawała z maluchami. Zrozpaczona matka nie przypuszczała, że za kilka miesięcy jej życie się zmieni. 


Mężczyzna, którego poślubiła i z którym miała szóstkę dzieci pewnego dnia po prostu spakował się i wyszedł. Najmłodsza z pociech miała wtedy zaledwie trzy miesiące. W końcu kobiecie udało się znaleźć pracę w oddalonym kilkanaście kilometrów od domu barze. Właścicielka szukała pracownika na nocne zmiany. 


Samotna matka spędzała w pracy całe noce, od 22 do 7. Jej najstarsze dziecko, syn miał 7 lat. Do pomocy przy dzieciach, gdy jej nie ma, zatrudniła sąsiadkę. Po opłaceniu niani kobiecie zostawało niewiele.


Po trzech miesiącach nocnych zmian w życiu kobiety nic się nie polepszało. Do tego opony w jej samochodzie były do wyrzucenia, a jej nie było stać na zakup nowych. Pewnego poranka na tylnym siedzeniu samochodu odnalazła komplet nowych opon! Wymieniła je czym prędzej, a jako zapłatę wysprzątała mechanikowi cały warsztat. 


Nie przypuszczała jednak, ze to dopiero początek niespodzianek. Zbliżały się święta, a kobieta codziennie zastanawiała się za co przygotuje dzieciom świąteczną kolację. Nie myślała nawet o zakupie prezentów, bo i tak nie było jej na to stać. Po wyjściu z pracy ponownie znalazła coś niespodziewanego na tylnym siedzeniu! Ktoś podrzucił do jej samochodu dużo jedzenia i paczek z prezentami! Samotna matka była bardzo wzruszona i płakała wracając do domu. 


Kobieta nie dowiedziała się, kto był dobrym Aniołem, który w tym najcięższym dla niej czasie ją wsparł, ale codziennie myśli ciepło o tej osobie. 


źródło: lelum.pl  I  fotografie: lelum.pl , se.pl
 
Udostępnij na Facebooku