Mąż zamordował żonę, a później sam się zabił? Osierocili trójkę dzieci. Ogromna tragedia pod Grudziądzem!

Małgorzata
6 miesięcy temu
Mąż zamordował żonę, a później sam się zabił? Osierocili trójkę dzieci. Ogromna tragedia pod Grudziądzem!
FB Udostępnij na Facebooku
Do niewyobrażalnej tragedii doszło w miejscowości Szynych niedaleko Grudziądza, gdzie znaleziono ciała dwóch osób. Policja spekuluje, że mąż zamordował żonę, a później popełnił samobójstwo. Para osierociła trójkę dzieci.
Małżeństwo miało trójkę dzieci w wieku od 15 do 8 lat. O tym, co dalej z osieroconym rodzeństwem będzie decydował sąd rodzinny. 

Jak udało się ustalić "Pomorskiej" zamordowana kobieta nie mieszkała w miejscowości Szynych koło Grudziądza, ale przeprowadziła się jakiś czas temu do sąsiedniego powiatu. Założyła też Niebieską Kartę, co wskazuje na fakt, że w jej rodzinie dochodziło do przemocy.


"Otrzymaliśmy taki sygnał 31 grudnia. Już w pierwszych dniach stycznia rozmawialiśmy dwukrotnie z kobietą. Zaoferowaliśmy różne formy wsparcia" - powiedział kierownik GOPS-u Andrzej Janke, zaznaczając, że "w minionym tygodniu rozmawialiśmy także z mężem kobiety".

Policjanci, u których została założona Niebieska Karta przesłali bowiem informację o tym do GOPS-u.


Ciała małżeństwa zostały odnalezione w miejscowości Szynych niedaleko Grudziądza. Jedno znajdowało się w aucie pozostawionym z dala od zabudowań, drugie tuż obok samochodu.

źródło: interia.pl  I  fotografie: interia.pl, pomorska.pl

 
 
Udostępnij na Facebooku