Mąż przez pomyłkę wysłał wiadomość do żony zamiast do kolegi. Ten SMS złamał jej serce!

Małgorzata
2 tygodni temu
Mąż przez pomyłkę wysłał wiadomość do żony zamiast do kolegi. Ten SMS złamał jej serce!
FB Udostępnij na Facebooku
Pewien mężczyzna wymieniał wiadomości tekstowe ze swoim kolegą. W pewnym momencie jeden z SMS-ów zamiast do właściwego adresata trafił do... żony! Jego treść sprawiła, że kobiecie złamało się serce. Nie sądziła, że kiedykolwiek przeczyta coś takiego.

Jeden SMS zmienił całkowicie jej życie. 

Niemal każdy z nas chociaż raz przez przypadek wysłał wiadomość tekstową nie do tej osoby, do której miała być ona skierowana. Czasami wynikają z tego zabawne historie, ale tym razem stało się inaczej i ten pomyłkowy SMS zmienił całkowicie życie pewnej kobiety. 

Żona dobrze wiedziała, że jej małżonek porusza ze swoim kolegą różne tematy. Nie sądziła jednak, że jeden z pomyłkowo wysłanych do niej SMS-ów złamie jej serce. Sprawił on, że kobieta zrozumiała, że nie chce nadal żyć w takim związku. 


29-latka była trzy lata po ślubie. Bardzo kochała mężczyznę, z którym się związała i wierzyła, że tak samo odbiera to wszystko druga strona. Jednak wszystko uległo zmianie, gdy na świecie pojawiło się pierwsze dziecko. Małżeństwo nie miało już dla siebie tyle czasu i w ich relacji brakowało czułości. Wtedy mąż wysłał do kolegi SMS-a, który przez przypadek trafił do jego małżonki. 

"Dostrzegam, że mój mąż inaczej traktuje mnie po tym, jak urodziłam synka. Nie ma już miłych niespodzianek, całodziennych wycieczek, pełnych uczuć SMS-ów. Nie chciał już podsycać ognia naszej miłości. Może to moja wina, bo przez ciążę za bardzo przybrałam na wadze? Chciałam wierzyć, że nie. W końcu dalej o siebie dbałam. Przytyłam oczywiście trochę, ale tuż po ciąży starałam się zrzucić dodatkowe kilogramy." - napisała kobieta na jednym z portali. Niedługo po tym dostała przez przypadek wiadomość, która wszystko zmieniła. 


"Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja żona jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to co te młodsze” -  tak właśnie brzmiała treść SMS-a, który bardzo zranił kobietę. 

Gdy przeczytała tę wiadomość była załamana. Jednak po rozmowie z mężem stwierdziła, że zabierze się za siebie, a on zapewnił, że bardzo ją kocha i źle zrobił pisząc takiego SMS-a. 

źródło: webniusy.com  I  fotografie: webniusy.com, ohme.pl, fakt.pl

Zobacz także:

Udostępnij na Facebooku